Error 522 Ray ID: 4d96119868889d30 • 2019-05-19 12:28:36 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Karşılaştırmanın Yeni Adresi "MAABAC" - Portal Genç
Kapat


Karşılaştırmanın Yeni Adresi “MAABAC”

Anasayfa Sponsor İçerikler Karşılaştırmanın Yeni Adresi “MAABAC”

Bu yazıda sizlere yeni nesil karşılaştırma platformlarından biri olan Maabac hakkında bilgi vereceğim. Bu platformda kullanıcılar ürünler hakkında yorumlarda bulunuyor, neden o ürünü tercih ettiğini ya da artılarını ve eksilerini belirtiyor. Yeni bir ürün alırken ya da film ve dizi izlemek istediğimizde başkalarının görüşlerine bir bakarız. Bu platform işte tam da bunun için var!

Maabac Nedir?

Maabac yazının başında da belirttiğim gibi yeni nesil karşılaştırma platformlarından biridir. Bu platform içerisinde teknoloji, seyahat, dil, dizi, film gibi çok farklı konular hakkında görüşler yazılmaktadır. Böylece iki konu arasında kalma derdimize son vermek amaçlanmıştır. Ayrıca böyle siteler sayesinde karar verme süremiz de azalmaktadır. Maabac basit ara yüzü ile kolay kullanım sunmaktadır. Bunun yanında en büyük artısı tek site altında yüzlerce farklı kategoriye kolaylıkla ulaşmamızı sağlamasıdır.

Maabac’i Nasıl Kullanırım?

Maabac platformuna üye olmak ücretsizdir. Siteye girerek kısa sürede üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra konular altına yorumlarınızı yazabilir, diğer kullanıcıların yazdıkları yorumları beğenebilir, yanıt verebilir, dilerseniz de yeni bir konu açabilirsiniz. Siteye üye olmadan da kullanıcıların yorumlarını okuyabilir, yorumlarını okumak istediğiniz bir konuya arama kısmından bakabilirsiniz.

Maabac yeni açılan bir platform olsa da kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaşacak gibi duruyor. Siz de altta vereceğim site linkine tıklayarak kolaylıkla bu platforma üye olabilirsiniz.

Site linki: https://maabac.com/

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir