Error 522 Ray ID: 4d9671de0c9d9d3c • 2019-05-19 13:34:19 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Kandıra ve İzmit’te Satılık Arsa İlanları - Portal Genç
Kapat


Kandıra ve İzmit’te Satılık Arsa İlanları

Anasayfa Sponsor İçerikler Kandıra ve İzmit’te Satılık Arsa İlanları

Gayrimenkul satın almak geleceğe yönelik uzun vadeli bir yatırımdır. Hem şahsi yatırımlarda hem de aileniz için yapmak istediğiniz yatırımlarda arsa satın almayı tercih edebilirsiniz. Günümüzde gayrimenkul yatırımcılarının en çok tercih ettiği yöntemlerden biri arsa satın almaktır. Doğru zaman ve doğru yerden alınan arsa orta ya da uzun vadede önemli bir gelir kaynağı olabilir. Deniz Gayrimenkul İzmit ve Kandıra’da en doğru yerden istediğiniz arsayı almanıza yardımcı olur. Arazi yatırımlarının getirisinin yüksek olup olmaması arazinin bulunduğu çevrenin gelişimine bağlıdır. Arazi yatırımı henüz gelişimini tamamlamamış gayrimenkul üzerine yapılmalıdır. Gelişimini tamamlayıp maksimum getiriye ulaşmış bir arazı satın alındığında; üzerine yapılan ekstra binalar ile birlikte kar getirebilir. Gayrimenkul uzun vadeli düşünmeyi gerektirmektedir. Gayrimenkul yatırımı yapmak istediğinizde matematiksel veriler üzerinden mantıklı hareket edin. Amacınızın kazanç elde etmek olduğunu ve bunun için zaman gerektiğini unutmayın, sabırlı olun. Kazanacağınızı anladığınızda harekete geçin, kazanç elde edemeyeceğiniz zaman da nakitte kalın. Heyecanla alım yapmak yerine soğukkanlılıkla ve etraflıca düşünerek yatırım yapın. Yatırım yaparken mutlaka işinde uzmanlaşmış insanlardan yardım alın. Deniz Gayrimenkul kısa, orta ve uzun vadede kazançlı çıkmanız için İzmit ve Kandıra’da arsa alım ve satımlarınızda yanınızda!

Hızla yükselen konut fiyatları ve yeni yerleşim yerlerine ihtiyaç duyulması nedeniyle arsa satın alırken imar durumu bulunan ya da yakın zamanda imara açılacak yerleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız arsanın; konut, ticari ya da kamusal alandan hangisi üzerine imar durumu olduğunu belirlemelisiniz. Arsanın ne kadarlık kısmında inşaat olabileceği, zemin özellikleri ve üzerinde ipotek ya da haciz bulunup bulunmadığına mutlaka dikkat ediniz.

Deniz Gayrimenkul 1985 yılı itibariyle İstanbul Pendik’te hizmet vermeye başlamıştır. 2006 yılından itibaren Kocaeli’nin İzmit ve Kandıra ilçelerinde arazi alımı, satımı ve değerlendirilmesi ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Arsa ve arazi konusunda uzman kadrosu ile Kocaeli ve Kandıra’da olmak üzere İzmit’in iki ilçesinde ofisi bulunmaktadır. Hem bölgesinde hem de konusunda uzman bir ekiple çalışmanız; arsanızı kısa sürede doğru fiyata satmanıza ve doğru yerden doğru zamanda arsa almanıza yardımcı olur.

Site adresi: http://www.denizgayrimenkul.com.tr

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir