Kadir Çöpdemir, Cansu Taşkın’ın Fotoğrafına Yorum Bıraktı!

Kadir Çöpdemir, Cansu Taşkın'ın Fotoğrafına Yorum Bıraktı!

Cansu Taşkın, Instagram hesabından paylaştığı resimin altına yorum yapan Kadir Çöpdemir ile diyalogu sosyal medya’yı salladı.

Ünlü manken Cansu Taşkın, 2 gün önce resmi Instagram hesabında paylaştığı resimin altına “Yazı Özledim” notu bıraktı. Ünlü manken’nin resminin altına ise hiç beklenilmeyecek bir yorum geldi. Ünlü komedyen (Oyuncu) Kadir Çöpdemir, “Yaz da şu kareden sonra sizi özlediğinin farkına varmazsa yazıklar olsun derim başka bişi demem Cansu Hanım” şeklinde bir yorum bıraktı.

KADİR ÇÖPDEMİR İLE CANSU TAŞKIN’IN KONUŞMALARI:

Kadir Çöpdemir, Cansu Taşkın'ın Fotoğrafına Yorum Bıraktı!

Ünlü manken de, “Teşekkür ederim Kadir Bey bize her gün yaz” yanıtını verince, Çöpdemir’den cevap gecikmedi: “Yaz’arım” Cansu hanım, siz yeter ki “bize her gün yaz” deyin…ı ııhhh demem, gözünün yaşına bakmam, insafsızca yazarım da görüyorum ki, “Bir tatlı yanlış anlama” geyiğinden çıkıp size doğru yol yapmaya çalışmak faydasız… İyisi mi sinyal verip son çıkıştan çıkayım ben…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fİ Dizisi Dün Akşam Reyting Rekoru Kıramadı!

Fİ Dizisi Dün Akşam Reyting Rekoru Kıramadı!

Türkiye'de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim! - Portal Genç

Türkiye’de Uçaktan Çekilen Görüntüye Takılan Tuhaf Cisim!