Beğendim Hahaha İnanılmaz

Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri!

NASA’nın Jüpiter’i incelemek için gönderdiği uzay aracı Juno, yepyeni fotoğrafları Dünya’ya İletti.

Fotoğraflarda gaz devi gezegenin atmosferi tarafından yaratılan eşsiz görüntüler yer alıyor. Jüpiter’in daha önce görmediğiniz fotoğrafları haberimizde.

NASA tarafından 2011 yılında Güneş Sistemi’nin en büyük gezegeni sayılan ve bir gaz devi olan Jüpiter’i incelemek için uzaya gönderilen Juno aracı, yaptığı zorlu görevden yepyeni fotoğrafları gönderdi. Fotoğraflarda Jüpiter’in yakından çok daha farklı görüldüğü ve atmosferinin oldukça hoş şekiller yarattığı olaylara sahne olduğu görüldü. Juno’nun NASA’ya gönderdiği fotoğrafları, bilim insanlarının gezegenimizde yaşam olmasının başlıca nedenlerinden birisi olan Jüpiter’i detaylı bir şekilde incelemesini sağlayacak.

İşte Juno Aracının Yakaladığı O Fotoğraflar:

Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri! Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri! Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri! Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri! Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri! Juno Uzay Aracının Çektiği Muhteşem Jupiter Görüntüleri!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tara Reid'in Aşırı Zayıflığı Hayranları Tarafından Korkuttu!

Tara Reid’in Aşırı Zayıflığı Hayranlarını Korkuttu!

ABD'de Aşırı Soğuk Hava Nedeniyle 22 Kişi Öldü! - Portal Genç

ABD’de Aşırı Soğuk Hava Nedeniyle 22 Kişi Öldü!