İstanbullulara Mujde: Metrobüse Silivri Güzergahı Ekleniyor!

İstanbullulara Mujde: Metrobüse Silivri Güzergahı Ekleniyor!

İETT Genel Müdürü Arif Emecen, metrobüs hattına Beylikdüzü-Silivri güzergahı ekleneceği müjdesini verdi.

İETT Genel Müdürü Arif Emecen, metrobüs yolculukları hakkında yaptığı açıklamalarda konforu artırma hedefleri bulunduğunu vurguladı. Emecen bir de müjdeli haber verdi.

Emecen”Planlanan Beylikdüzü-Silivri güzergahı ile İstanbul halkı hızlı ve konforlu ulaşım hizmetlerinden birine daha kavuşacaktır.” dedi.

İstanbullulara Mujde: Metrobüse Silivri Güzergahı Ekleniyor!

İETT Genel Müdürü Arif Emecen, metrobüs yolculukları hakkında yaptığı açıklamalarda konforu artırma hedefleri olduğunu vurguladı. Emecen bir de müjdeli haber verdi. Emecen”Planlanan Beylikdüzü-Silivri güzergahı ile İstanbul halkı hızlı

“İETT yaş ortalaması 5,15 olan 3 bin 130 otobüsü ile Avrupa’nın en geç filosu olmaya devam ediyor. İETT, denetim ve yürütümünden görevli olduğu Özel Halk Otobüs ve Otobüs AŞ otobüsleri ile birlikte günde ortalama 50 bin sefer gerçekleştirerek, 4 milyon yolcu taşımaktadır. İstanbul’da kıtalararası yolculuğu hızlandıran metrobüste ise 590 aracımızla hizmet veriyoruz. Yolculuklardaki konforu arttırmak ilk hedefimiz. 52 kilometre ve 45 istasyonumuzla birlikte iyileştirme projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Planlanan Beylikdüzü-Silivri güzergahı ile İstanbul halkı hızlı ve konforlu ulaşım hizmetlerinden birine daha kavuşacaktır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FIFA'dan Cüney Çakır'a Dünya Kupası Görevi Geldi! - Portal Genç

FIFA’dan Cüneyt Çakır’a Dünya Kupası Görevi Geldi!

Instagram, Bilgisayar'dan Hikaye Paylaşmayı Sağlayacak!

Instagram, Bilgisayar’dan Hikaye Paylaşmayı Sağlayacak!