[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_wp_text title=”HABERLER.COM”]Haberler.com

Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

 [/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_text title=”Bundle”]bundle

Bundle Türkiye ve Dünya’dan binlerce haber sitesine en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz mobil haber okuma uygulamasıdır.

Türkiye’nin en çok sevilen haber okuma uygulaması olan Bundle’ın sade yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzü kullanıcılarına keyifli bir okuma deneyimi yaşatır.[/vc_wp_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_text title=”İzlesene.com”]İzlesene.com

Türkiye’nin ilk ve en büyük video topluluğu İzlesene, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2006 yılında kurulmuştur.

İzlesene’de herkes video izleyebilir – ve kendi videolarını paylaşabilir.

İzlesene en büyük gücünü kendi çektikleri ya da yarattıkları videoları gönderen Türkiye’nin en büyük video topluluğundan almaktadır.

Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği İzlesene, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatmaktadır.[/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]