iPhone X Alan Türk Kullanıcının Telefonunun İçinde “Kıl” Çıktı!

iPhone X Alan Türk Kullanıcının Telefonunun İçinde "Kıl" Çıktı!

Bir Ekşi Sözlük yazarı, satın aldığı telefonu kutusundan çıkarırken jelatinle telefon arasında kıl olduğunu görünce para iadesi istedi.

Her aldığı teknoloji ürününü kutusundan çıkarmadan önce muhakkak videoya çektiğini söyleyen ‘gkn s’ isimli bir Ekşi Sözlük yazarı, bu sefer her zamankinden farklı bir sürprizle karşılaştı.

iPhone X Alan Türk Kullanıcının Telefonunun İçinde "Kıl" Çıktı!

Bir mağazadan sipariş verdiği iPhone X’una 29 Kasım tarihinde kavuşan kullanıcı, cihazın arka kısmında jelatinle telefon arasına sıkışmış bir kıl gördü. Kutu işlemlerinin insan eli değmeden hazırlandığını düşünürsek bu durumun profesyonellik dışı olduğunu söyleyebiliriz, zira kullanıcının telefonla görüştüğü Apple’ın müşteri hizmetleri de kendisine aynı cevabı vermiş.

iPhone X Alan Türk Kullanıcının Telefonunun İçinde "Kıl" Çıktı!

Kullanıcı, telefonu satın aldığı mağazayı arayarak cihazın iade edilmesini talep etti. Söylediklerine göre şirket bu konuda kendisine sıkıntı çıkarmamış ve para iadesi yapacaklarını söylemiş. Her ne kadar müşteri hizmetleri anlamında bir sorun yaşamamış olsa da büyük bir hevesle kutusundan çıkardığı iPhone X’da bir kılla karşılaşması, eminim ki hevesini kursağında bırakmıştır.

Her neyse, kendisine geçmiş olsun diliyoruz. Eğer videoyu merak ediyorsanız aşağıda paylaştık…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son dakika… WhatsApp Çöktü mü? | WhatsApp’e Giremiyorum | WhatsApp Açılmıyor

Bitcoin Rekor Kırdığı Gibi Bir Anda Yüzde 20 Değer Kaybetti! - Portal Genç

Bitcoin Rekor Kırdığı Gibi Bir Anda Yüzde 20 Değer Kaybetti!