URL Decode1 iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı! - Portal Genç
Kapat


iOS 12’nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Anasayfa Mobil iOS 12’nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!
iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Apple, kararlılık yolunda attığı adımlara bir yenisini ekledi. iOS 12, final versiyonuna yaklaşırken son güncellemelerinden birini aldı.

ABD’nin teknoloji devi Apple’dan iOS amacıyla bir güncelleme daha geldi. İçerisinde çoğu yeniliği barındıran yeni beta sürümü, iOS 12 Beta 10’un yayınlanmasından sadece 4 gün sonra iOS 12 Beta 11 olarak kullanıma sunuldu.

Bununla yetinmeyen Apple, sırf geliştiricileri değil normal kullanıcıları da düşündü. Yeni sürümle beraber herkes doğrulusunda kullanılabilen iOS 12 Public Beta 9 da yayınlandı. Yani iOS 12 Beta 11 sadece geliştiriciler doğrulusunda kullanılabiliyorken, iOS 12 Public Beta 9 herkes amacıyla yayınlandı.

iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Son güncellemeyle beraber büyük bir değişime uğrayan iOS 12’ye Animojiler, Siri ile alakalı kısayollar, ekran saati ve bildirimleri gruplandırma gelmişti. Yeni iPhone’ların duyurulacağı eylül ayına günler kalması bundan dolayı yeni güncellemede çok büyük bir değişim görebilmek pek de olası değil. Bu yüzden bu güncelleme, iPhone kullanıcılarını birazcık hayal kırıklığına uğratabilir.

0 0 1 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir