Error 522 Ray ID: 4d9678cedfe7c77d • 2019-05-19 13:39:04 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı! - Portal Genç
Kapat


iOS 12’nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Anasayfa Mobil iOS 12’nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!
iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Apple, kararlılık yolunda attığı adımlara bir yenisini ekledi. iOS 12, final versiyonuna yaklaşırken son güncellemelerinden birini aldı.

ABD’nin teknoloji devi Apple’dan iOS amacıyla bir güncelleme daha geldi. İçerisinde çoğu yeniliği barındıran yeni beta sürümü, iOS 12 Beta 10’un yayınlanmasından sadece 4 gün sonra iOS 12 Beta 11 olarak kullanıma sunuldu.

Bununla yetinmeyen Apple, sırf geliştiricileri değil normal kullanıcıları da düşündü. Yeni sürümle beraber herkes doğrulusunda kullanılabilen iOS 12 Public Beta 9 da yayınlandı. Yani iOS 12 Beta 11 sadece geliştiriciler doğrulusunda kullanılabiliyorken, iOS 12 Public Beta 9 herkes amacıyla yayınlandı.

iOS 12'nin 11. Beta Sürümü Geliştiriciler İçin Yayınlandı!

Son güncellemeyle beraber büyük bir değişime uğrayan iOS 12’ye Animojiler, Siri ile alakalı kısayollar, ekran saati ve bildirimleri gruplandırma gelmişti. Yeni iPhone’ların duyurulacağı eylül ayına günler kalması bundan dolayı yeni güncellemede çok büyük bir değişim görebilmek pek de olası değil. Bu yüzden bu güncelleme, iPhone kullanıcılarını birazcık hayal kırıklığına uğratabilir.

0 0 1 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir