Apple, iOS 11.4.1 Güncellemesini Yayınladı! İşte Detaylar

Apple, iOS 11.4.1 Güncellemesini Yayınladı! İşte Detaylar

Apple, tüm iPhone ve iPad kullanıcılarına iOS 11.4.1 güncellemesini bu sabah duyurdu. Apple’ın bu güncellemesi genel olarak hata düzeltmeleri ve bazı iyileştiremleri hedef almış.

Dünya’nın en büyük teknoloji markasından birisi olan Apple, iPhone ve iPad cihazlarını güncelleyerek iOS 11.4.1’i resmi olarak yayınladı. iOS işletim sistemine çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getiren güncellemenin ardından Apple, mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan iOS 12’ye daha fazla odaklanabilecek.

Apple’ın son güncellemesi olan iOS 11.4.1 ile hata düzeltmeleri ve güvenliğini arttıran güncellemenin sürüm notları ise şu şekilde:

  • Bazı kullanıcıların yaşadığı Find My iPhone’da AirPods’ların bilinen son konumunun görüntülenememesi sorunu giderildi.
  • Borsa hesapları ile e-posta, rehber ve notlar senkronizasyonunun güvenliği arttırıldı.

Sürüm notları, iOS 11.4 kullanıcılarını isyan ettiren pil probleminin çözülüp çözülmediği hakkında herhangi bir bilgi vermiyor. Fakat tüm kullanıcıların cihazlarını güncellemesinin ardından sorunun devam edip etmediği anlaşılacaktır. Apple, iOS’a ek olarak TVOS, watchOS ve HomePod işletim sistemlerine de güncellemeler yayınladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTuber'lar 26 Bin TL'yi Aşarsa Devlete Vergi Ödeyecek

YouTuber’lar 26 Bin TL’yi Aşarsa Devlete Vergi Ödeyecek!

Sıfır Bir 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzleme

Sıfır Bir 4. Sezon 6. Bölüm Yayınlandı! Ücretsiz İzleme!