Instagram’da İzleyicilerin Canlı Yayına Katılmak İçin Talep Özelliği Geldi!

Instagram'da İzleyicilerin Canlı Yayına Katılmak İçin Talep Özelliği Geldi! - Portal Genç

Instagram’ın canlı yayınlara getirmiş olduğu yeni özellik sayesinde yayıncının takip ettiği izleyiciler, canlı yayına katılma talebinde bulunabilecekler.

Devamlı gelişen çevrimiçi iletişim yöntemlerimiz ile sosyal medya platformlarında canlı yayın özelliği artık eğer olmazsa olmaz bir özellik halini aldı. Instagram, Ekim ayı sonlarında canlı gösterim özelliğini bir adım daha geliştirerek arkadaşlarımız ile birlikte canlı yayın yapmamıza müsaade eden yeni bir özellik tanıtmıştı.

Instagram'da İzleyicilerin Canlı Yayına Katılmak İçin Talep Özelliği Geldi!

Şirket, yeni yayınladığı bir özellik ile kullanıcıların canlı yayındaki kişiden canlı yayına katılmak için izin istemelerine olanak sağlıyor. Bu sayede karşılıklı olarak birbirini takip eden kullanıcılardan biri canlı yayına başladığında diğer kullanıcı canlı yayın esnasında canlı yayına katılma isteği gönderebilecek.

Canlı gösterimı gerçekleştiren kullanıcı, katılma isteğini kabul ettiği takdirde ekran izlenme şekline bakılırsa yatay veya dikey olarak ikiye bölünecek ve katılma isteğinde bulunan fert de ekranın bir yarısında görünmüş olacak. Gösterimı oluşturan kişilerin takip etmediği izleyiciler katılım isteğinde bulunamayacaklar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atatürk Havalimanı'nda 2 Uçağa Bombalı İhbarı!

Atatürk Havalimanı’nda 2 Uçağa Bombalı İhbarı!

NTV Spor'un Yayın Hayatı Kesiliyor! NTV Spor, Eurosport'a Mı Satılıyor? - Portal Genç

NTV Spor’un Yayın Hayatı Kesiliyor! NTV Spor, Eurosport’a Mı Satılıyor?