Error 522 Ray ID: 4d964c602e1bc85f • 2019-05-19 13:08:44 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma - Portal Genç
Kapat


Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Devri Başlıyor!

Anasayfa Sosyal Medya Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Devri Başlıyor!
Instagram Hikayelerine Gizlice Bakma Devri Başlıyor!

Geçtiğimiz zamanlarda Android platformlar amacıyla tasarlanan ‘Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi’ yardımıyla profili açık hesapların öykülerine görüntüleyenler listesinde olmadan saklı olarak bakılabiliyor.

Google Play üstünde yayınlanan ve Aybars Ayan adlı kullanıcı doğrulusunda tasarlanan eklenti bedava olarak indirilebiliyor. Eklenti Instagram’ın ünlü öykü özelliğine yeni bir alternatif getiriyor. Bir bireyin öyküsine tıklandığında açılan gülümseme sekmesinden gün içersinde yayınladığı bütün öykülere ‘görüntüleyen şahıslar listesinde görülmeden” bakılabiliyor.

Herhangi bir reklam barındırmayan ve 3.5 megabayt boyutunda olan programın kısa vakit ortamında iOS platformlara da geliştirilmesi planlanıyor. Bu eklentinin sonrasında ABD odaklı sosyal medya platformunun bir güncelleme yaparak sistemlerini güncelleyip güncellemeyeceği merak konusu

1 2 1 2 3 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir