İngiltere’de Uçak ile Helikopter Çarpıştı!

İngiltere'de Uçak ile Helikopter Çarpıştı! - Portal Genç

Buckinghamshire kasabasında meydana gelen vakada bir Uçak ile helikopterin havada çarpıştığı duyuruldu. Vaka yerine gelen itfaiye ekipleri ve ambulanslar duruma müdahale etti.

Açılan sualşturma kapsamında henüz hava enstrumanlarında kaç bireyin olduğuna dair bir data verilmezken, İngiliz gazetesi Express’te yer edinen habere bakılırsa olay yerinde birkaç ölüm yaşandığı kaydedildi.

Polis, yolların kapatılmış olduğunı söylerken, “hedefimiz yaşam kurtarmak. O yüzden müdahale ediyoruz” dedi. İngiliz basınında yer edinen haberlere bakılırsa araçların yıkıntıı gökyüzünden tarihi Waddesdon Malikanesi’ne düştü.

İngiltere’nin çok okunan haber platformlarından Independent yerel basına dayandırdığı haberinde ise bölgeden dumanların yükseldiğini ve kazaya karışan udönemin “küçük” olduğunu okuyucularına duyurdu.

Öte taraftan uçakların enkazlarının ünlü Rotschild ailesine ilişik Waddesdon Malikanesi’ne düştüğü ama herhangi bir hasara sebep olmadığı belirtildi. İngiltere’nin çok okunan gazetelerinden Daily Mail, enstrumanlarda bulunan en az 4 bireyin hayatını kaybetmesinden endişe ettiklerini duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trump'ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı!

Trump’ın Su İçtikten Sonraki Hali Photoshop Savaşı Başlattı!

Danla Bilic, Beyaz Show'a Katıldı: İlk İnternet Fenomeni!

Danla Bilic, Beyaz Show’a Katıldı: İlk İnternet Fenomeni!