İsteklerinizgörüş & şikayetleriniz için iletişim formu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca PortalGenç üzerinde ilgilendiğiniz konu ve alanlarla ilgili makale ve yazıların araştırılması ve yayınlanması içinde bizimle iletişime geçerek araştırılmasını ve incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki e-posta seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz.

PortalGenç

34290, Küçükçekmece, İstanbul/ Türkiye

E-posta: info@portalgenc.com

Reklam: reklam@portalgenc.com

Bülten: bulten@portalgenc.com

© Copyrigth 2017 portalgenc.comtüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları portalgenc.com’a aittir. portalgenc.comsitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar portalgenc.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.portalgenc.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. portalgenc.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the portalgenc.com. However, sometimes the portalgenc.comuses third parties to process your information. portalgenc.comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the portalgenc.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the portalgenc.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the portalgenc.com and its services. When you use portalgenc.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the portalgenc.com cookies section of our full Privacy Policy.