İki Ünlü Kadın Oyuncunun iCloud Hesapları Hacklendi!

İki Ünlü Kadın Oyuncunun iCloud Hesapları Hacklendi

Hackerlar, İngiliz Georgia May Foote ve Natalie Cassidy’nin iCloud hesaplarına sızarak iki ünlü oyuncunun çıplak resimlerini internette yayınladılar.

Son yıllarda Hollywood yıldızları ve diğer ünlülerin korkulu rüyası olan iCloud hacklemelerine bir yenisi daha eklendi. İki İngiliz kadın oyuncu olan 27 yaşındaki Georgia May Foote ve 34 yaşındaki Natalie Cassidy’nin iCloud hesaplarından çıplak fotoğrafları hackerlar tarafından sızdırılıp internet ortamında paylaşıldı.

İki Ünlü Kadın Oyuncunun iCloud Hesapları Hacklendi

İngiltere’nin dev gazetesi The Sun’ın yazdığı habere göre, Georgia May Foote’un tam 44 fotoğrafı çevrimiçi olarak paylaşıldı ve bu fotoğrafların içinde duşta çekilmiş fotoğraflar ve bazı çıplak snapler de bulunuyor. Ünlü oyuncunun henüz konu ile bir açıklama yapmaması üzerine bir sözcü fotoğrafların Foote’a ait olduğunu reddetti.

İki Ünlü Kadın Oyuncunun iCloud Hesapları Hacklendi

Fotoğrafları internet ortamına sızdırılan diğer ünlü isim olan Natalie Cassidy de sessizliğini korurken, ünlü oyuncunun menajeri bir açıklama yapılması konusundaki talepleri reddetti. Bu sızdırmalar iCloud’un bir güvenlik açığı sebebiyle mi sızıdırıldığı ise henüz bilinmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter'da "@Bitcoin" Kullanıcı Adını Bir Türk Ele Geçirdi!

Twitter’da “@Bitcoin” Kullanıcı Adını Bir Türk Ele Geçirdi!

Türk Hackerlar Bir Futbolcunun Instagram Hesabını Hacklediler

Türk Hackerlar Bir Futbolcunun Instagram Hesabını Hacklediler!