Error 522 Ray ID: 4d960e176b8e9d36 • 2019-05-19 12:26:13 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Apple'dan Sonra Huawei de Türkiye Satışlarına Zam Getirdi! - Portal Genç
Kapat


Apple’dan Sonra Huawei de Türkiye Satışlarına Zam Getirdi!

Anasayfa Mobil Apple’dan Sonra Huawei de Türkiye Satışlarına Zam Getirdi!
Apple'dan Sonra Huawei de Türkiye Satışlarına Zam Getirdi!

Ülkemizde dolar ve euro’nun yükselişi her alandan hayatımıza engel oluor. Tabi bu durumlardan en çok faydalanan ürünler ise teknolojik aletler oldu. En son günlerde Apple ve Samsung zamları hakkında haberler görürken şimdi de zamlar, Huawei akıllı telefonlarını vurdu.

Geçtiğimiz zamanlarda Apple cihazlarına gelen zamlar hepimizin ağzını açık bırakmıştı. Dolar kurunun artması neticesi olarak gösterilen ve ülkemiz para biriminin sayısal değeri sebebiyle uçuk fiyatların kurbanı olan ürünlerden bir tanesi de Huawei akıllı telefonları oldu. Şirketin ismini en çok duyurduğu Huawei P Smart ve Huawei P20 Lite modelleri ise şirketin zamlanan cihazlarından.

Teknoloji ürünlerinin satın alımında kısıtlı taksit sayıları, çoğu bireyi ürünü tarifeye ek olarak almaya teşvik ediyor. Bu sayede uzun vadede daha az ödediklerini düşünen vatandaşlar da Huawei’nin hedefinden kaçmadı zira firma, tarifeye ek olarak alınan fiyatlarına da planlama getiriyor. Peki ya fiyatlar neydi, ne oldu?

İŞTE HUAWEİ’NİN YENİLENEN FİYATLARI:

Apple'dan Sonra Huawei de Türkiye Satışlarına Zam Getirdi!

Oldukça iyi bilhassare sahip bulunduğu tanınan Huawei P Smart, 1750 TL’ye alıcı bulurken, yeni planlama ile ürünün fiyatı 2200 TL’ye çıkıyor. 450 TL’lik bir artış ise gerektiğince ciddi ve ani bir artış diyebiliriz. Firmanın bir başka tanınmış telefonu olan ve stantlarda bilhassa aranan Huawei P20 Lite’ın fiyatı ise 2600 TL’den 3300 TL’ye çıkmış durumda. Burada ise Huawei P Smart’ı sollayarak geride bırakan 700 TL’lik bir artış gerçekleştirilmiş.

En kısa vakit ortamında yaşama geçirilecek olan fiyatlar, satın alımları nasıl etkiler bilinmez fakat 700 TL’lik bir yükselişin tek seferde fazlasıyla ağır bulunduğu gerektiğince aşikar.

0 0 2 4 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir