Her Bir Adımda Kripto Para Kazandıran Uygulama: Sweatcoin!

Her Bir Adımda Kripto Para Kazandıran Uygulama: Sweatcoin! - Portal Genç

İnsanoğlu bir yerden para kazanmak isterken diğer yandan yazılımcılar tarafından muhteşem fikirler ortaya atılmaktadır. Bu muhteşem fikirlerin arasına şimdide spor yaparken kripto para kazandıran “Sweatcoin” isminde bir İOS uygulaması oluşturuldu.

Spor yaparken atığınız her adımı sayan ve adımlarınızı birer kripto paraya çeviren “Sweatcoin” isimli uygulama, App Store‘de üst sıralara çıkmayı başardı. Son 1 yıl içerisinde toplam gelir değerini %266 değerinde bir yükseltme yapan uygulama, aktif olarak 5 milyondan daha fazla bir kitlesi bulunmaktadır.

Sweatcoin’den Kazanma ve Çalışma Matığı Şu Şekilde;

Her Bir Adımda Kripto Para Kazandıran Uygulama: Sweatcoin! - Portal Genç

Üye olan kullanıcılar uygulamaya giriş yaptığı zaman sağlık ve fitness bilgilerini istiyor. Uygulama GPS sayesinde günlük atığınız tüm adımları hesaplıyor ve verileriniz ile karşılaştırıyor. Daha sonra atığınız her 1000 adıma hemen hemen 95 Sweatcoin vermektedir. Üyeler ise kazandıkları kripto paralar ile uygulama içi tekliflerde, hediye kartlarında veya indirimli spor ürünlerinde kullanma şansı veriyor. Ayrıca Anlaşmalı spor merkezlerinde indirimlerden dahi faydalandırabiliyor.

Uygulama henüz ülkemizde kullanılmadığı için şuradaki internet sitesine gidip e posta adresiniz ile üye olarak ülkemizde kullanıma sunulduğu gibi haberdar olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'tan Beklenen YouTube Özelliği Sonunda Geldi!

WhatsApp’tan Beklenen YouTube Özelliği Sonunda Geldi!

YouTube'nin Para Kazanma Politikası Değişti! - Portal Genç

YouTube’nin Para Kazanma Politikası Değişti!