Halit Ergenç’in Sosyal Medya Uygulaması “Pondr” Kapandı!

Halit Ergenç'in Sosyal Medya Uygulaması "Pondr" Kapandı!

Ünlü oyuncu Halit Ergenç ve yeğeni Aziz Akgül tarafından 1 milyon dolar yatırım ile yaptırdığı “Pondr” isimli sosyal ağ uygulamasının yayın hayatını durdurdu.

Halit Ergenç ve yeğeni Aziz Akgül ile birlikte 1 milyon dolar yatırım yaparak yaptıkları ‘Pondr’ isimli mobil sosyal ağ uygulaması 2014 yılında başlatılmıştı. Halit Ergenç, Pondr’ı yayınlama merasiminde şöyle bir açıklamada bulunmuştu, “Pondr, tensel temas gibi. Çok büyüyeceğinden eminim. Yakında dünya devi bir sosyal ağ olacağız” demişti.

Halit Ergenç'in Sosyal Medya Uygulaması "Pondr" Kapandı!

Halit Ergenç ve yeğeni ile birlikte 1 milyon dolar yatırım ile yaptıkları “Pondr” isimli mobil sosyal ağ uygulaması çok kısa süre önce sessiz sedasız kapatıldı. Uygulama Instagram’a benzer bir tasarıma sahipti. Ancak kullanıcılar tarafından en çok beğenilen yanı ise, iki resmin yan yana getirilerek platform üzerinden kişilerden fikir alıp sunmasıydı.

Facebook’ta bulunan anket özelliğini de taşıyan “Pondr”ın şansı Twitter ile aynı kafadan gitmesi ile azalmıştı. Bu bakımdan Halit Ergenç ve yeğeni Aziz Akgül ile birlikte 1 milyon dolar yatırım ile yaptıkları “Pondr” isimli uygulama istediği trafik ölçüsünü elde edemediği için çok kısa süre içerisinde akıllı telefonlarda bulunan sanal mağazalardan kaldırıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YouTube'da Tüm Kanallara Erişim Sağlanamıyor!

YouTube’da Tüm Kanallara Erişim Sağlanamıyor!

Ebru Polat ve Demet Akalın'dan 'Afrin' Çıkışı: Çağıran Yok

Ebru Polat ve Demet Akalın’dan ‘Afrin’ Çıkışı: Çağıran Yok!