Hakem Çizgi’yi Geçen Topu Gol Saymadı!

Hakem Çizgi'yi Geçen Topu Gol Saymadı!

Barcelona‘nın deplasmanda Valencia ile karşılaştığı maçta Lionel Messi’nin çizgiyi geçen şutu gol olarak değerlendirilmedi.

İspanya La Liga’da oynanan Valencia-Barcelona maçında yaşanmış olan bir pozisyon geceye damga vurdu… Karşılaşmanın 30.Dakikasında Lionel Messi’nin şutunda top Valencia kalecisi Neto’nun bacaklarının arasından kaçtı ve kale çizgisini geçti.

Hakem Çizgi'yi Geçen Topu Gol Saymadı!

Yaşanmış olan pozisyonun peşinden Barcelonalı oyuncular gol sevinci yaşayıp Messi’ye koştular sadece topun çizgiyi net olarak geçtiğinin görülmesine karşın gol kararı çıkmadı. Yaşanmış olan tartışmalar sırasında Valencia kontratakla tehlikeli erişince Barcelonalı oyuncular hakeme isyan etti.

Hakem Çizgi'yi Geçen Topu Gol Saymadı!

Messi’nin vuruşunda Neto’nun denetim edemediği, çizgiyi geçen top büyük münakaşa yarattı. Messi devre arasında hakemlerle uzun uzun pozisyonu tartıştı. Karşı karşıya gelme 1-1 sona erdi. La Liga’da video yargıcı yada gol çizgisi teknolojisi kullanılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Endonezya'da Büyük Yanardağ Patlaması Alarmı Verildi!

Endonezya’da Büyük Yanardağ Patlaması Alarmı Verildi!

Amazon Ne Zaman Türkiye Gelecek? İşte Geleceği Tarih! - Portal Genç

Amazon Ne Zaman Türkiye Gelecek? İşte Geleceği Tarih!