Error 522 Ray ID: 4d96676f1b85c795 • 2019-05-19 13:27:12 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Günlük Burç Yorumları - 30.09.2018 - Portal Genç
Kapat


Günlük Burç Yorumları – 30.09.2018

Anasayfa Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları – 30.09.2018

Günlük Burç Yorumları PortalGenc.com’da! Sizler İçin Her Gün Burç Yorumlarını Profesyonel Astroloji Uzmanları Yorumluyor. Günlük Burç Yorumunuzu Buradan Okuyabilirsiniz.

Merhaba PortalGenc.com okurları. Her gün @astroolog için burç yorumlarıyla karşınıza çıkacağım! Bugün burçlara kısaca göz gezdirelim. Başlayalım hemen.

Koç Burcu Genel Yorum

Bugün işler biraz rast gitmeyebilir. Ama siz yılmadan önünüze bakın. Emin olun işler yoluna girecek. Şunu söylemem gerekir ki bugün çok mantıklı davranıp doğru kararlar vermeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Eğer ilişkiniz varsa bugün tartışma olmamalı. Çünkü kötü sonuçlar doğurabilir bu tartışma. İlişkiniz hakkında bugün sağlam adımlar atmalısınız. Bugün attığınız bu temeller uzun ömürlü bir ilişkinin kapılarını açacak. Eğer ilişkiniz yoksa, yıldız haritanıza göre maalesef bugün karşınıza çıkabilecek bir burç yok. Koç burcu bugün çok farklı bir yerde 🙁 Fakat yarın koç burcu için devrim olabilecek bir gün. Yarın tekrar gel. Burcunu oku!

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün internet üzerinden bir işe başvuru yapmanız çok faydalı olabilir. Aynı zamanda akademik olarak başarıya ulaşabilmeniz pek yakın. Ders çalışmayı asla ihmal etmeyin. Verdiğiniz emekten çok daha fazlasını alacaksınız.

Boğa Burcu Genel Durum

Maddi konularda, harcamalarınızda, alışverişlerde hızlı davranmaktan kaçınmanız gerekebilir, duygularınıza ve içgüdülerinize göre hareket etmekten uzak durmalısınız. Bugün mantığınız daha çok ön planda olmalı. Bugün yapacağınız hatalar önünüze sürekli çıkabilir. Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. İçinizi dökmeye hiç yanaşmayacaksınız ve bu dönem sergilediğiniz dolmuş ve içine kapanık tavrınız bazı anlaşmazlıklara yol açabilecek.

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa burcu için bugün devrim niteliğinde. Aşk hayatınızda çok önemli kıpraşmalar var. Bu iyi yönde de olabilir kötü yönde de. Bu durumu iyiye çevirebilmek için dikkatli davranmalısınız. Aşırıya kaçan hareketler kötü sonuçlar doğurabilir.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları hatalı yatırımlar ve kayıpla sonuçlanacak harcamalara karşı gözlerini dört açmaları için uyarıyor.

İkizler Burcu Genel Durumu

Tutumlu davranırsanız, her zamanki gelirinizden yüksek mükemmel fırsatlar elde edeceksiniz. Sonunda çalışmalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir; bunu kişisel almayın; çünkü akşam ona kavuşabilirsiniz.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

Tutumlu davranmak ikizler burcunun olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biridir. Burcunuz sizi her zaman farklı, aksi bir düşünceye çekmeye çalışıyor. Bugün buna baş kaldırmanın tam sırası. İlişkinde ılımanlı olursan veya yeni biriyle tanışıp, ılımanlı davranırsan her şey çok iyi olacak. Çok mutlu olacaksın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

Yengeç Burcu Genel Durumu

Size üzüntü veren bir durumdan kurtulacaksınız. Kendinizi çok güçlü, sakin ve son gerginliklerden kurtulmuş hissedeceksiniz. İleriye yönelik önemli adımlar atabilir ve belirli tarihler koyabilirsiniz.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Bugünün en şanslısı sensin Yengeç. Karşına yeni biri çıkması çok ihtimal. Tüm burçlara oldukça yakınsın. Eğer ilişkin varsa, her şey iyi olacak. Bugünlerdeki zorluklar geçecek. Hiç korkma.

Yengeç Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

Aslan Burcu Genel Durumu

Onca tatsızlık ve hayal kırıklığının ardından, yeni bir fırsat size gayret verecek ve karşınıza çıkacak kıskanç insanlara karşı kendinize güven duymanızı sağlayacak. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslanlar gibi severim ben diyorsan bugün pekte öyle konuşma. Bugün çok sinirli ve asabi olabilirsin. Bu çok normal. Yıldız haritan bugün çok gergin. Bugün sakin olmaya çalış ve sevmeye devam et!

Aslan Burcu Kariyer Durumu

Bugün durumunuz avantajlı ve iyi fırsatlarla dolu görünüyor. Yıldızlar size faydalı bir haber ve cesur iş projeleri getirecek. Kartlarınızı en iyi şekilde oynamaya çalışın. Yıldızlar bu burcun yeni bir iş arayan ya da belli bir alanda uzmanlaşmak isteyen gençleri için özellikle olumlu olacak.

Başak Burcu Genel Durumu

İşiniz için size yeni bir çevre kazandıracak bir davet sayesinde farklı bir dönem geçireceksiniz. Yeni biriyle tanışacaksınız ve bu sayede bu dönem heyecanlı ve tutkulu geçecek. Kendiniz olmaya çalışın ve hiçbir şeyi abartmayın.

Başak Burcu Aşk Hayatı

Ah başak vah başak. Çok duygusalsın başak. Eğer hala eski ilişkilerini unutamadıysan bugün unutmak için çok güzel bir gün. Yeni biriyle tanışacaksın. Eğer ilişkin varsa, bugün her şey yolunda merak etme!

Başak Burcu Kariyer Durumu

Bugün kararlılık ve ciddiyet en iyi silahlarınız olacak. Uyumluluğu unutmayın. Bu özellikle de ekonomik açıdan faydalı olacaktır. İkinci dekantta doğanlar ofiste fikirlerine değer verilmesini sağlayacaklar ve hayal kırıklıkları yaratmayacaklar.

Terazi Burcu Genel Durumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Sürprizler ve ilginç karşılaşmalar sizi heyecanlandıracak ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Aslında bakış açınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Eskiden sizi rahatsız eden olayların ve kişilerin artık sizi fazla rahatsız etmediğini anlayabilirsiniz. Özgürlük, keşifler ve farklı ortamlar ilginizi çekecek ve seyahat programları yapacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte tatil programları yapabilirsiniz. Bu arada bazı karışıklıklar olabilir ve ortaya çıkan karmaşadan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak duruma farklı açıdan bakabilirseniz, hem çevrenizi, hem de kendinizin farklı yönlerini keşfedebilirsiniz.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

İlişki durumunuz kötüye gidiyorsa siz bugün bunu dengelemek ve iyi yönde çevirmek için çaba harcayın. Emin olun bu çabanızın karşılığını alacaksınız. İlişkiniz yoksa bugün maalesef bir kısmetiniz yok 🙁

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Paranızı dikkatli idare edin. Anlaşmalarda feshedilme olasılığı var. Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız.

Akrep Burcu Genel Durumu

Uzun zamandır yakalamak istediğiniz kalite konusunda beklediğiniz atılımı yapacaksınız; iş yerinde sizi memnun edecek yeni görevler ve maaşınızda artış olabilir. Her şey yolunda gittikçe kendinizle gurur duyacaksınız. İlişkiniz uyum içinde ve dengeli olacak.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Sizin diliniz çok sert ama bir o kadar duygusalsınız. Bugün karşı tarafa sert konuşup kalbini kırabilirsiniz. Bunu yapmaktan kaçının. Dikkatli ve özenli davranın. Daha sonra pişman olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Ufak bir kararsızlık bazı projeleri yavaşlatabilir. Durumu dramatize etmeyin; unutmayın ki yıldızlar sizinle. Sabırlı olun. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Yay Burcu Genel Durumu

Ağır iş yükü yüzünden yorulacaksınız ve kafanız karışacak ve sorumluluklardan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Yeni tanıştığınız bir kişinin hamlesini geri çevirmeyin; çünkü bu insan hayatınızın en önemli insanlarından biri haline gelebilir.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcunun aşk hayatı gergin geçer. Ama bugün ekstra gergin geçebilir. Bugün çok dikkatli olun. Sakin davranın ve güzel görmeyi çalışın etrafınızı. İlişkiniz yoksa eğer bugün size yazabilecek karşı cinsleri terslememeye çalışın. Pişman olabileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

Oğlak Burcu Genel Durumu

Ağır iş yükü yüzünden yorulacaksınız ve kafanız karışacak ve sorumluluklarsan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ve bunlar da sizin aşırı merakınıza bağlı; fakat Ay olaylara açıklık getirmenize yardımcı olacak.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Bugün aşk hayatınızda yeni şeyler olabilir. İyi anlamda da olabilir, kötü anlamda da. Sadece gözünüz açık olsun. İlişkiniz yoksa yeni bir kısmet gelebilir. İlişkiniz varsa sanırım ilişkiniz çok güzel bir hal alacak. Yeni yakınlaşmalar söz konusu.

Oğlak Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Kova Burcu Genel Durumu

İzlediğiniz yol düzgün ve tehlikesiz olacak; etkileri olumlu ve lehinizde olacağından uzun beklemeleri kafanıza takmayın. Yeni tanıştığınız bir kişi gönlünüzü fethedecek, fakat bunun karşılıklı olmadığından endişe duyacaksınız ve arkadaşlarınızı üzmemek için ondan uzak durmaya çalışacaksınız.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu aşk hayatında çok çalkantılıdır. Genelde aşk hayatları belli bir düzen içinde gitmez. Ama bugün ilişkinizde güzel adımlar atılacak. Eğer ilişkiniz yoksa bugün bir kısmet çıkabilir. Gezip dolaşın bugün 🙂

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün yıldızlar sabır ve sebatla davranıp belirli hedeflere odaklanmanızı tavsiye ediyor. Başak burcundan kıskanç bir iş arkadaşına dikkat! Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Balık Burcu Genel Durumu

Hayat dolu, yaratıcı olacaksınız ve iç uyumunuzu değiştirebilecek karışık bir görev karşısında harika bir çözüm bulacaksınız. Belki de internet üzerinde birileriyle tanışma imkanı yakalayabileceksiniz. Dikkatli olun, çünkü bu insan size anlattığından daha farklı biri çıkabilir.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık burcu aşk hayatında şanslıdır. Gerçekten şanslıdır. Fakat bugün o şans pek yok. İlişkinizde kavga etmemeye bugün çok özen gösterin. Bugün sizin ilikiniz açısından önemli bir gün. Eğer ilişkiniz yoksa karşınıza bugün biri çıkabilir. Dikkatli karar verin. Karşınıza çıkan kişinin burcu sizinle uyumlu değilse kötü sonuçlar doğabilir.

Balık Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni sözleşmeler ya da projeler için çok olumlu görünmüyor. Önemli kararları yarına ertelemek yapabileceğiniz en akıllıca şey olacak. Yıldızlar kendi işlerinde çalışanlar için tümüyle olumlu bir konumda olmayacak. Projelerinizi yavaşlatabilecek beklemedik aksaklıklar olası.

4 0 0 5 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir