Gözaltına Alınan Doğan Tarda(Heijan) Açıklama Yaptı!

Gözaltına Alınan Doğan Tarda(Heijan) Açıklama Yaptı! - Portal Genç

Sıkıntı yok, saatimle oynarken kelepçeli gibi gösterdiler

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube tarafından 29 ilde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda ‘Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom’ şeklinde şarkıları olan ‘Heijan’ ismiyle tanınan doğan Tarda gözaltına alınmadığını açıkladı. Yalnız polise ifade vermeye gittiğini aktaran Tarda, haberlerin doğru olmadığını savundu.

Türkiye genelinde 29 ilde düzenlenen narkotik operasyonunda gözaltına alındığı söylenen ‘Yansın Geceler, Semt Oturuşu, Abin Dızo Bremın ve Bonzai Bom’ şeklinde şarkıları olan Heijan ismiyle tanınan doğan Tarda hakkında çıkan haberleri yalanladı. Tarda, video paylaşım sitesi YouTube’da verdiği röportajda polislerin eve gelmediğini, bir tek ifadeye çağırıldığını aktardı.

Tarda şunları söyledi: “Gözaltına alındı diye haberler çıkmış alakası yok. Hepimiz arkadaşım, bununla birlikte da menajerliğimizi yapıyor- Aytunç’la evde PES oynuyorduk. Aniden telefon geldi, ağabeyim beni aradı ‘Narkotik Şube’den geldiler ifade vermen gerekiyor’ diye. Ben de polislerle konuştum. Metrobüse bindik Aytunç’la beraber, sonra gittik. Herhangi bir sıkıntı yok, saatimle oynarken kelepçeli şeklinde gösterdiler. İfademi verdim, çıktık. Polisler sadece şarkıları benim yazıp yazmadığımı sordular. 2013’te olan bir şarkı için sorguladılar. 2013’te yapmış oldum tepki görmüş oldum, sonra tepki videosu çektim, eğlence fakatçlı meydana getirdiğima dair, sonra bıraktım. Bir yıldır ayrı bir kanalım var. Eğlence amaçlı gidiyoruz. Uyuşturucuyla alakam yok.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mustafa Öner

Yazar Hakkında: Mustafa Öner

Portal Genç sitesinde, genellikle spor ve gündem ile ilgili haberleri yazıp kullanıcılara sunmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tsubasa Geri Geliyor: Dünya Kupasında Tekrar Televizyonlarda! - Portal Genç

Tsubasa Geri Geliyor: Dünya Kupasında Tekrar Televizyonlarda!

Fatih Terim: Galatasaray’la Görüşürsem Sizlerle Paylaşırım! - Portal Genç

Fatih Terim: Galatasaray’la Görüşürsem Sizlerle Paylaşırım!