Game of Thrones’un Ne Zaman Final Yapacağı Belli Oldu!

Game of Thrones'un Ne Zaman Final Yapacağı Belli Oldu! - Portal Genç

Sinema sektöründe 2017 yılında başlayan ve bir çok bölümle çıkardığı tartışmaları arkasında bırakan Game of Thrones’un 2019 yılında final yapacağını söyledi.

2017’nin ve önceki senelerin en popüler mevzuları içinde yer alan Game of Thrones’un heyecanla beklenen 8. Ve final sezonu için HBO’dan yeni bir tarih geldi. HBO, 2018’de diziyi bekleyen milyonlarca insanı üzecek bir izahat yaparak bu yıl yeni bir Game of Thrones gelmeyeceğini açıkladı.

Şirketin yaptığı açıklamaya bakılırsa Game of Thrones’un yeni sezonu 2019’da yayınlanacak. Dizinin 7. Sezonu bittiğinde en az bir buçuk yıl yayınlanmayacak demiştik, sadece bu bilgiler ışığında dizinin ortalama 2 senelik bir ara verdiğini görmüş olduk. Kesin tarih hakkında net bir bilgi vermeyen şirket, yalnızca 6 bölüm olacak final sezonunu resmi Twitter hesabından 2019’da yayınlayacaklarını açıkladı

Dizinin final sezonunda David Benioff & D.B. Weiss isimlerinin haricinde David Nutter ve Miguel Sapochnik de yönetmen koltuğunda oturacaklar. Son sürem 6 bölüm olmasına rağmen 40 dakika yöreında süren günümüz dizilerden farklı olarak her bölümü 70-80 dakika sürecek. Bu da her bölümün bir film şeklinde olmasını sağlayacak. Game of Thrones’un final sezonunu 2019’a çekerek hem daha kaliteli bölümler yapılabilecek, aynı zamanda gelecek yıllarda çıkacak yeni spin-off’lar için hazırlanma süreci olacak..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler ve Siyasetçiler Munir Özkul İçin Ne Yazdı? - Portal Genç

Ünlüler ve Siyasetçiler Munir Özkul İçin Ne Yazdı?

WhatsApp, Beta Sürümündeki Çıkartmaları Kaldırdı! - Portal Genç

WhatsApp, Beta Sürümündeki Çıkartmaları Kaldırdı!