Fortnite, Android Cihazlar İçin Bu Yaz Geliyor!

Fortnite, Android Cihazlar İçin Bu Yaz Geliyor

Dünya’da en çok sevilen Battle Royale dünyasındaki favori oyun Fortnite’ın bu yaz itibari ile nihayet Android’e gelecek.

Epic Games tarafından geliştirilen Fortnite, konsol ve iOS cihazlarında bildiğiniz üzere halihazırda oynanılabiliyor. Hatta önceki günlerde sizlere Fortnite’ın PUBG ile yarışı sonucu oyuncu sayısını 2,5 milyona ulaştırdığından bahsetmiştik. Şirket, İOS platformu üzerinde elde ettiği başarıdan sonra Fortnite’ın bu yaz Android cihazlar için de çıkış yapacağını açıkladı. Fortnite geliştirici şirketi Epic Games yaptığı açıklamasında, birçok kişinin bu haberden heyecan duyduğunu bildiklerini ve önümüzdeki zaman diliminde meraklıları gelişmeler ile ilgili haberdar edeceklerini belirtti.

Fortnite, Android Cihazlar İçin Bu Yaz Geliyor

Ayrıca geliştirici Epic Games yaptığı açıklamanın devamında ise, Battle Royale oyunlarında iletişimin önemine vurgu yaparak, mobil cihazlar üzerinde sesli sohbet özelliğinin ekleneceğini ve takım arkadaşlarıyla daha rahat iletişim kurulabileceğini ifade etti. Bunun yanında mobil cihazlarda oynanan Fortnite için tasarruf modu gibi bazı geliştirme ve yenilikleri olacağını da sözlerine ekledi.

Fortnite oyunu, Mart ayı başında iOS platformu için çıktığı birkaç hafta içinde yakaladığı üstün başarıyı Android sürümünde yakalayabilecekmidir. PortalGenc olarak sizi konu hakkında haberdar edeceğiz bizi takip etmeyi unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bakan Arslan'dan Açıklama: WikiPedia Hiçbir Adım Atmadı!

Bakan Arslan’dan Açıklama: WikiPedia Hiçbir Adım Atmadı!

NASA ve Astronot Arasında İlginç Diyalog Yaşandı

NASA ve Astronot Arasında İlginç Diyalog Yaşandı!