Fernando Muslera, İki Yıldızı Takip Edince Taraftar Heycanlandı!

Fernando Muslera, İki Yıldızı Takip Edince Taraftar Heycanlandı! - Portal Genç

Galatasaray’ın yetenekli file bekçisi Fernando Muslera, sosyal medya hesabından Emre Mor ile Asamoah’ı takip edince gören taraftarlar heycanlandı.

Galatasaray’ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera’nın, sosyal medya hesabından Kwadwo Asamoah ile Emre Mor’u takip etmesi, sarı-kırmızılı taraftarları transferler konusunda heyecanlandırdı.

Galatasaray’da Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı hareketle sarı-kırmızılıları transfer konusunda heyecanlandırdı. Muslera, Juventus’ta oynayan ve transfer listesinde olan sol bek Kwadwo Asamoah ile Celta Vigo’da forma giyen milli futbolcu Emre Mor’u takip etti.

Başarılı file bekçisinin bu hareketi sosyal medyada kısa sürede büyük yankı buldu. Bunu gören sarı-kırmızılı taraftarlar, transferlerin gerçekleştiği yönünde yorumlarda bulundu.

Sarı-kırmızılılar, yaz transfer döneminden itibaren Asamoah’ı kadrosuna katmaya çalışıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook, Instagram Hikayelerini WhatsApp'ta Paylaşmayı Sağlayacak! - Portal Genç

Facebook, Instagram Hikayelerini WhatsApp’ta Paylaşmayı Sağlayacak!

Ethereum'dan Yep Yeni Bir Rekor Daha: 1000 Dolar! - Portal Genç

Ethereum’dan Yep Yeni Bir Rekor Daha: 1000 Dolar!