Fenomen İllüzyonist Zach King, İstanbul’a Geldi!

Fenomen İllüzyonist Zach King, İstanbul'a Geldi

Sosyal medya‘da paylaştığı illüzyonist videoları ile fenomen olan Zach King, reklam filminde oynamak için İstanbul’a geldi.

Bir zamanlar Vine uygulaması üzerinden paylaştığı 6 saniyelik esprili dijital illüzyon videosu ile az miktarda olsa bir takipçi kitlesi oluşturan, daha sonra da sosyal medya devleri olan YouTube ve Instagram’da milyonlarca takipçiye ulaşıp sosyal medyada fenomen olan Zach King, İstanbul’a reklam filmi için geldi.

Boyner ve Dockers iş birliğinde Dockers’ın reklamını yapacak olan Zach King, basın mensuplarına ise geçmişinden bahsedip, videolarının kamera arkasını izlettirdi. Zach King, basın mensuplarına paylaştığı videoların son derece keyifli olduğundan bahsetti. Ayrıca King, çektiği bu videoların kamera arkası görüntülerini basın mensupları ile paylaştı.

Zach King, çocukluğundan beri meraklısı olduğu video oyunu ve film konularında kendisini geliştirerek 2008’de ilk profesyonelik deneyimi ile videosunu çekmiş. Ayrıca, 2010 yılında Hewlett-Packard markasının gerçekleştirmiş olduğu bir yarışmaya katılarak Londra Film Festivali’nde ilk ödülünü kazanan King, 2012 yılında da YouTube’un NextUp Yaratıcıları ödülünü kazanmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİM, Uygun Fiyata Oyuncu Ekipmanları Satacak

BİM, Uygun Fiyata Oyuncu Ekipmanları Satacak!

Twitter, 1,2 Milyon Üzerinde "Terör Bağlantılı" Sayfayı Kapattı! - Portal Genç

Twitter, 1,2 Milyon Üzerinde “Terör Bağlantılı” Sayfayı Kapattı!