Facebook’un Bonfire Uygulaması Sonunda Android’te!

Facebook'un Bonfire Uygulaması Sonunda Android'te

Sosyal medya’nın en önde gelen arkadaşlık sitesi Facebook, geçtiğimiz aylarda İOS’ta yayınladığı Bonfire uygulamasını şimdi de Android kullanıcıları için play store’e ekledi.

Facebook’un en son uygulama çalışmalarından Bonfire, temel olarak bağımsız bir grup video uygulaması. Meerkat’ın arkasındaki ekip tarafından geliştirilen Houseparty’e benzeyen uygulama, artık Android platformunda da yer alıyor. iOS tarafında olduğu gibi Android tarafında da belirli bir bölgede testleri devam eden uygulama, modern bir arayüz üzerine kuruluyor. Dört arkadaşın aynı anda video sohbet yapmasına imkan tanıyan şirketin yeni uygulaması, renkli çıkartmalar ile direkt olarak gençlere hitap ediyor. Video sohbet sırasında çekilen fotoğrafları hızlı şekilde Instagram ve Messenger‘a atabilen uygulama, farklı efektlere de sahip. Video görüşmeleri eğlenceli hale getiren yapım, söylendiği kadarıyla iOS tarafında oldukça beğeniliyor.

Facebook Bonfire Uygulaması Üzerinde Tek Çalışmıyor

Bonfire’ı çalışanları arasında da test eden şirket, buna ek olarak Talk isimli bir uygulama daha geliştiriyor. Gençlerin aile büyükleriyle görüntülü konuşmasına odaklanacak bu sürümün çıkış tarihi bilinmezken, iki uygulamala da henüz resmi olarak tanıtılmış değil. Farklı çözümler ile özellikleri gençleri kendisine çekmek için uğraşan sosyal medya devi, bakalım bu yeni çalışmalarını ne zaman tanıtacak ve kullanıma sunacak?

KAYNAK: http://www.log.com.tr/facebookun-bonfire-uygulamasi-androide-de-geldi/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Japon Balıkları Hakkında Çok Yanlış Bilgilere Sahipmişiz!

Japon Balıkları Hakkında Çok Yanlış Bilgilere Sahipmişiz!

Korku Filminde Bulamayacağınız 2. ve 3. Sınıf Masal Kitabı! - Portal Genç

Korku Filminde Bulamayacağınız 2. ve 3. Sınıf Masal Kitabı!