Facebook ve Ronaldo ile 10 Milyon Dolarlık Reality Şov Yapacak!

Facebook, Ronaldo ile 10 Milyon Dolarlık Reality Şov Yapacak!

Futbol dünyasının yıldız oyuncusu olan Cristiano Ronaldo’ya, sosyal medya devi Facebook‘tan 13 bölümlük bir reality şov için anlaşma sağlayacaklar.

Geçtiğimiz günlerde takımı Portekiz ile Uruguay’a 2-1 yenilerek belki de son Dünya Kupası kazanma şansını elinden kaçıran Cristiano Ronaldo’nun bu yaz sonunda Juventus’un yolunu tutması bekleniyor. İspanya’da mahkumiyeti bulunan futbolcu ise iş alanlarını genişletmeye devam ediyor.

Facebook, Ronaldo ile 10 Milyon Dolarlık Reality Şov Yapacak!

Son olarak Paul Lee ile beraber kurduğu prodüksiyon şirketi olan Wiip aracılığı ile facebook’tan bir drama dizisi siparişi alan Ronaldo’nun an saygınlıkı ile facebook’ta 120 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Bu derece büyük bir kesime haiz olan Ronaldo’ya13 bölümlük reality şov teklifi için 10 milyon dolarlık bir teklif yapıldığı konuşulmakta.

Bu dedikoduyu sızdıran iki kaynaktan biri anlaşmanın sona ermek üzere bulunduğunu belirtiyor. öteki kaynak ise anlaşmanın henüz olgunlaşmadığını ve daha alınacak çok yol olduğunu iddia etmiş. Eğer antak kalma sağlanırsa, proje facebook’un TV programları tadında yapımlara yer verdiği facebookWatch’ta yayınlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sıfır Bir 4. Sezon 5. Bölüm Neler Oldu? Ücretsiz İzleme!

Sıfır Bir 4. Sezon 5. Bölüm Neler Oldu? Ücretsiz İzleme!

Twitter, 70 Milyon Sahte Hesapları Askıya Aldı!