Ethereum’dan Yep Yeni Bir Rekor Daha: 1000 Dolar!

Ethereum'dan Yep Yeni Bir Rekor Daha: 1000 Dolar! - Portal Genç

Kripto para üniteleri içerisinde son günlerde isminden sıkça laf ettiren Ethereum, dünya üzerindeki bir hayli borsada 1000 dolar değerlenmenin üzerine çıkarak yeni bir rekora imzalaydı.

Bitcoin’in yüksek değeri ve borsadaki dalgalanmaları her ne kadar diğer kripto paralardaki hareketliliği gölgelese de Ethereum adından bahsettirmeyi başarıyor. Kulislerde Bitcoin’i geçeceği söylenen kripto para birimi, yeni bir rekora imza atarak 1000 dolar değerlenmeye ulaştı. Diğer yandan şu anda dünya üzerinde mevcut olan tüm Ethereum tokenlerinin değeri 100 milyar dolar oldu.

Aralık ayının ikinci yarısında 700-800 dolar bandında bir gelgit seyreden Ethereum yıl bitmeden 900 dolar seviyelerine yükselmişti. Bununla birlikte bu yükselişini istikrarlı bir şekilde yürüten Ethereum, son 7 günde %40 ticaret hacmi kazandı.

Ethereum’un bu değerlenmesine rağmen hala Bitcoin’e yaklaşmış durumda değil. Piyasada ikince en değerli kripto para hala Ripple olarak görünüyor. Nasıl olduğu bilinmese de Rippler, son 1 ay içerisinde %1300’ün üzerinde bir değerlenme kazandı ve Ethereum’un üzerine çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fernando Muslera, İki Yıldızı Takip Edince Taraftar Heycanlandı! - Portal Genç

Fernando Muslera, İki Yıldızı Takip Edince Taraftar Heycanlandı!

Gizli Tutulan Zuma Uzay Aracı'nın Görevi 5 Ocak'ta Başlıyor! - Portal Genç

Gizli Tutulan Zuma Uzay Aracı’nın Görevi 5 Ocak’ta Başlıyor!