Beğendim Hahaha İnanılmaz Kızgın Üzgün

Enes Batur’un Sinema Filminin IMDb Puanı Belli Oldu!

Enes Batur'un Sinema Filminin IMBd Puanı Belli Oldu!

Türkiye’nin en çok abone kitlesine sahip olan Enes Batur’un çıkardığı “Hayal Mi Gerçek Mi?” filminin IMDb puanı belli oldu.

YouTube Türkiye’nin en önde gelen ve en çok aboneye sahip bireysel kanallı Enes Batur‘un çıkardığı “Hayal Mi Gerçek Mi?” isimli filmi vizyona girdiği ilk gün büyük bir ilgi gösterildi. Ve filmiin açılış gününde en çok gişe yapan Türk sineması olma potansiyelini yakaladı. Enes Batur’un sinema filmi ülke genelinde toplam 400 sinema salonunda gösterime sunuldu. Ancak gelen yoğun talepler nedeniyle salon sayısı 1000+’e yükseltildi.

Filme gösterilen ilginin ne kadar yoğun olduğunu sosyal medya paylaşımları sayesinde anlamamızı sağlıyor. Sosyal medyanın genç çocukları ilk sinema filmleri ile rekor kıracak gibiler.

Enes Batur Un Sinema Filminin IMDb Puanı Belli Oldu!

Enes Batur’un IMDb puanı şuanda 10 üzerinden 2,4 olduğu görülüyor. Tabi bazı kişiler bu durumu tersten görüyor ve ortalıkta söyledikleri “Onlar YouTube’de şov yaparlar ne anlarlar oyunculuktan” gibi kelimelere Yusuf Aktaş‘tan (Reynmen) ders verecek üstün bir performans sergiledi. Ancak bu eleştiriler tam anlamıyla filme değil Enes Batur’a yapılmış gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Veysel Mutlu'nun Yeni Klibi

Pazardan, Şöhrete: Veysel Mutlu’nun Yeni Klibi!

TSK'nın Afrin'in "Zeytin Dalı Harekatı"ndan Son Gelişmeler

TSK’nın Afrin’in “Zeytin Dalı Harekatı”ndan Son Gelişmeler!