Enes Batur, Altın Kelebek Ödülü Alınması Sonrası Habertürk’te Konuştu!

Sizlere daha önceden aktardığımız haberde YouTube fenomeni ve ünlüsü olan Enes Batur’un 44. Altın Kelebek Ödülü alındı. Bu olay sonrası Habertürk’te katıldığı bir programda konu hakkında açıklamalar yaptı.

Kısa süre önce Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde “En İyi Youtuber-Instagrammer” kategorisinde ödül alan Enes Batur’un ödülü geri alınmıştı. Daha önce seslendirip yayınladığı bir videoda çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle ödülünü geri alan Altın Kelebek, sosyal medyayı ikiye ayırdı. Bir grup Enes Batur’u savunurken, diğer bir grup Altın Kelebek’in doğru bir hamle yaptığını savundu.

Habertürk TV kanalında “Burası Haftasonu” isimli programa katılan Enes Batur, ödülünün geri alınması ile birlikte “Canları sağ olsun. Bana bu ödülü oyları ile destek veren, her gün beni izleyip seven ailem kazandırmıştı. Sadece benim elimden almış olmadılar” diyerek, mütevazi bir şekilde sitemini dile getirdi.

Çocuk istismarını destekliyor olduğu için ödülü alınan Batur, bu konuyla ilgili sorulan soruya “Çok yanlış bir algı yaratmaya çalışıyorlar. Neden olduğunu bilmiyorum, fazla da bir şey söylemek istemiyorum… Ben öyle bir şey yapmadım. Geçmişteki videolarımda birazcık ağır konuşuyordum, bir veya bir buçuk sene önceki videolarımda. İnternette o kadar fazla kötü şey var ki, şu anda hala kötü içerikli videolar çeken çok fazla kanal var, ancak ben bir buçuk yıldır buna dikkat ediyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#İslamdaYılbaşıHaram Hastag'ına Gelen 8 Tepkili Tweet! - Portal Genç

#İslamdaYılbaşıHaram Hastag’ına Gelen 8 Tepkili Tweet!

ABD Oyun Kavgası: Call of Duty Oyunu Ölüme Yol Açtı!

ABD’de Oyun Kavgası: Call of Duty Oyunu Ölüme Yol Açtı!