Error 522 Ray ID: 4d9666928ddbc765 • 2019-05-19 13:26:36 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 En iyi Netflix Dizileri - Portal Genç
Kapat


En iyi Netflix Dizileri

Anasayfa Sinema En iyi Netflix Dizileri

Netflix nedir?
Netflix; dizileri, filmleri, belgeselleri izlemeyi sağlayan ABD merkezli bir platformdur. Bünyesine aldığı film ve dizilerden farklı olarak kendi yapımcısı olduğu film ve diziler vardır. Amerikan, Türk, Hint filmleri gibi bir çok film ve dizi izlemek mümkündür. Netflix, ücretli bir platformdur. Kullanıcılar üye olmak için aylık belli bir ücret ödemek zorundadır. Temel, Standart ve Özel olmak üzere üç farklı paket mevcuttur. Temel Plan SD, Standart Plan HD ve Özel Plan 4K kalitesinde yayın sağlar. IOS ve Android ortamlarda da Netflix kullanılabilir.

Netflix paket ücretleri nedir?

Temel Plan       15,99 TL
Standart Plan    27,99 TL
Özel Plan        39,99 TL.

Netflix Dizileri

La Casa De Papel
En iyi netflix dizileri arasında gösterilebilecek bir dizidir. Bir grup suçlunun iyi bir plan ile merkez bankasını soymasını anlatmaktadır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayan “El Profesor” ekibi yönetmektedir. Bütün dünyada oldukça çok sevilen ve en iyi olarak gösterilen dizisinin 3. Sezonu yakın zamanda çıkacaktır.

Orange İs The New Black
Suç, dram ve gerilim dolu bir hapishane dizisi. Yalnız bu defa klasik Amerikan erkek koğuşu değil kadın koğuşu işleniyor. Bazen eğlenceli bazen sert geçen dizi oldukça beğeniliyor.

Black Mirror
Sert bir toplum eleştirisi yapan Black Mirror isminin hakkını veriyor. Her bölümde farklı oyuncu ve yönetmenler buluşuyor. Son olarak “Bannersnack” bölümü ile büyük ses getiren yapım belli bir kitle tarafından en iyi dizi olarak gösteriliyor.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir