Error 522 Ray ID: 4d961c4488edc857 • 2019-05-19 12:35:54 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 En İyi Instagram Beğeni Hizmeti - Portal Genç
Kapat


En İyi Instagram Beğeni Hizmeti

Anasayfa Sponsor İçerikler En İyi Instagram Beğeni Hizmeti

Instagram modadan sanata, haberden mizaha kadar çok çeşitli konularda fotoğraf ve video paylaşılan bir uygulamadır. Kullanıcılar instagram üzerinden canlı yayın açabilir, hikâye paylaşabilir, diğer kullanıcılara mesaj atabilirler. Son eklenen güncellemelerle başka uygulamalardaki kişileri de bünyesine katan instagram günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Instagram, tıpkı youtube gibi popülerliğinize bağlı olarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Instagramı andoid ya da ios cihazınıza indirerek kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinden ürün satarak ya da firmaların reklamını yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bu yolla para kazanabilmeniz için hesabınızın çok sayıda kişi tarafından takip edilen bir hesap olması gerekir.

Hesabınız para kazanmak için gerekli koşulları sağladığında reklam veren müşteriler sizinle iletişime geçecektir. Ayrıca belirli internet forumlarında ilan açarak reklam verenleri kendiniz de bulabilirsiniz. Instagram üzerinden ürün satarak para kazanmak isterseniz ürünlerinizle ilgili kaliteli görseller paylaşmalısınız. Gönderilerinizin altına açık ve anlaşılır bilgiler yazmanız da müşterilerin memnuniyeti için önemlidir. Sayfanızdan ürün satın alan kişilerin mesajlarını paylaşarak da diğer kullanıcıların güvenini kazanabilirsiniz. Böylece sayfanız insanlar arasında hızla yayılabilir, daha fazla ürün satabilirsiniz. Youtube üzerinden paylaşımlar yapıyor ve kanalınızı yükseltmek istiyorsanız videolarınızdan 1 dakika kadar kısa bir kesit yayınlayarak reklamınızı yapabilirsiniz. Hikâyenizde youtube gönderinizle ilgili bir görsel paylaşarak videonuzun linkini de görselin üzerine yapıştırabilirsiniz. Böylece videonuza kolaylıkla ulaşılabilir.

Instagram oto beğeni alarak profilinizi kısa sürede yükseltebilirsiniz. Profilinizin yükselmesi demek takipçi sayınızın artması, gönderilerinizin beğenilerinin yükselmesi ve video görüntülenme sayınızın çoğalması demektir. Bir instagram profilinin yükselmesi uzun zaman sürebilmektedir. Bu süre instagram hizmeti veren Instagram Market gibi sitelerle kısalmaktadır. Instagram market içerisinde instagram takipçi, instagram oto beğeni, instagram görüntüleme hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetlerin her biri profilinize yeni takipçilerin gelmesine ve profilinizin güvenilir olmasına yardımcı olur.

Instagram oto beğeni hizmeti ile 1 aylık beğeniler satın alabilirsiniz. Böylece 1 ay boyunca paylaştığınız her gönderi anında istediğiniz kadar kişi tarafından beğenilir. Instagram oto beğeni profilinize herhangi bir zarar vermez. Aksine organik geri dönüşler almanıza yardımcı olur.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir