Error 522 Ray ID: 4d9663eb2982c863 • 2019-05-19 13:24:48 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 En Gerçekçi Aşk Testleri - Portal Genç
Kapat


En Gerçekçi Aşk Testleri

Anasayfa Sponsor İçerikler En Gerçekçi Aşk Testleri

Aşk şüphesiz ki tarih boyunca insanların derinden hissettiği bir duygudur. Onu görürsünüz… Gözlerine baktığınızda, kokusunu duyduğunuzda, tenine dokunduğunuzda içiniz içinize sığmaz. Kalp atışlarınız hızlanır, yüzünüz pembeleşir, göğüs kafesiniz üzerinde bir yumru hissedersiniz, karnınızın burulduğunu, içerisinde “kelebeklerin uçuştuğunu” hissedersiniz. Eğer etki yeterince güçlüyse dizleriniz zayıflar ve ağırlığınızı taşıyamamaya başlar. 

Aşkın bilimsel arka planını anlamak isteyen biri, ilk olarak şunu anlamalı ve kabullenmelidir: Aşk, diğer tüm bedensel olaylar gibi, tamamen biyokimyasal bir süreçten ibarettir ve hiçbir madde üstü ve mutlak olarak “soyut” olan bir anlam taşımamaktadır! Çoğu zaman insanlar bunu kabul etmekte zorlanır, muhtemelen bu satırların okurları olarak, bu gerçekle daha önce yüzleştirilmediyseniz, sizler de bu gerçeği inatla, belki de bizlere kızarak reddedeceksiniz. Çünkü birçok insan, duygular söz konusu olduğunda, hele ki aşk gibi çoğu zaman olumlu; ancak yeri geldiğinde acı çektirebilen “epik” duygular söz konusu olduğunda, konunun edebi ve felsefi boyutları içerisinde kaybolmaktadırlar ve gerçeklikten bağlarını koparmış olmaktadırlar.

Günümüzde insanlar özellikle karşı tarafın kendisine olan aşkını sorgular ya da inanmak ister. Fakat çevremizde, dizilerde, filmlerde sık sık gördüğümüz aldatılmalardan sonra aklımızın bir kenarında hep bir soru işareti kalır acaba aldatılcam mı acaba başkasına tercih edilecem mi diye. İşte aşk testleri bunun için var. Sizin partnerinizle olan ilişkinizin ne denli kuvvetli ne denli güçlü olduğunu aşk testleriyle bulabilirsiniz.

Site adresi: https://askolog.com/konu/dahasi/testler

 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir