Error 522 Ray ID: 4d9650c50f7f9cfa • 2019-05-19 13:11:44 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Elektronik Sigara Türleri - Portal Genç
Kapat


Elektronik Sigara Türleri

Anasayfa Sponsor İçerikler Elektronik Sigara Türleri

Sigarayı bırakmak isteyen milyonlarca insanın yeni tutkusu elektronik sigara diyebiliriz. Bu sayede sigarayı bırakan insan sayısı yadsınamayacak kadar fazla.  Gelin bu yeni dönem sigarasının içeriğine bakalım.

Elektronik sigara, üç temel parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar pil, atomizer ve ağızlıktır. Elektronik sigara parçaları, farklı işlevleri yerine getirerek cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Her bir parçanın kaliteli olması ve doğru seçilmesi, elektronik sigaradan alacağınız verimi belirleyecektir.

Atomizer

Atomizer, elektronik sigaranın en önemli parçasıdır. Bu parça içerisinde yer alan propilen glikol, bitkisel gliserin ve nikotin içeren bir çözeltiye batırılır pamuk ve fiberglas fitil bulunmaktadır. Bu maddeler, kronik astım hastalarının kullandığı ilaçların içerisinde de hali hazırda kullanılmaktadırlar. Bu çözelti, farklı aromalara da sahip olabilir. Cihazın üzerindeki tuşa basıldığı zaman fitilin etrafındaki ısıtma bobini ısınır ve dumanın hava ile karışmasını sağlar. Kullanıcı soluduğunda bu aromatik duman duman, kartuş veya ağızlıktan çekilir. İşte, en basit hali ile elektronik sigaranın çalışma prensibi bu şekildedir.

Clearomizer

Clearomizer, elektronik sigaraların gelişiminde yeni bir adım olarak değerlendirilebilir. Clearomizer, pek çok açıdan atomizer cihazına benzetilmektedir. Elektronik sigara sıvısını tutan ve ve bataryaya vidalayan hepsi bir arada bir aygıt olması, bu benzerliğin başlınca sebebidir. Ancak bu iki parça arasındaki benzerlik burada son buluyor! Clearomizer, çok daha etkili bir kullanıcı deneyimi sunuyor

RTA

RTA, rebuildable tank atomizer anlamına gelmektedir. Bu parçalar, likit taşıyıcı bir tanka sahiptirler. Yani RTA, elektronik sigara içerisinde kullanılan sıvının tutulması için bir depo rezervuarı olan ve bir sızdırmaz metal hazne kapağı ile kaplanmış bir güverteye sahip yeniden oluşturulabilir bir atomizör olarak tanımlanabilir. Hazne kapağı, buharı damla ucuna yönlendiren bir bacaya bağlanır. Yerçekimi ve basınç, haznede haznenin etrafındaki e-sıvıyı otomatik olarak zorlar ve daha sonra güvertenin dış çevresindeki yuvalardan veya kanallardan yukarı doğru çeker.

Tamamen bu parçalardan oluşmuş aradığınız elektronik sigarayı bulabilmek için sizleri de internet sitemizde güvenli bir alışverişe davet ediyoruz.

https://www.elektroniksigaravip.net.tr

 

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir