Ekmeleddin İhsanoğlu Azerbaycan’da Kalp Krizi Geçirdi!

Ekmeleddin İhsanoğlu Azerbaycan'da Kalp Krizi Geçirdi!

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP)’nin İstanbul Milletvekili olan Ekmeleddin İhsanoğlu, Azerbaycan’da kalp geçirdi. Ekmeleddin İhsanoğlu hastaneye kaldırıldı. Ekmeleddin İhsanoğlu’nun durumu nasıl. İşte detaylar!

Diasporadan Sorumlu Devlet Komitesi ve Nizami Gencevi Uluslararası Merkezi tarafından düzenlenen 6. Küresel Bakü Forumu’nun “Bölgesel güvenlik, bölgesel barış: Orta Doğu” adlı panelinde durumu kötüleşen İstanbul Milletvekili ve İslam İşbirliği Teşkilatı eski Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu hastaneye kaldırıldı.

Merkezi Klinik Hastanesi Kardiyoloji Şubesi Şefi Doç. Dr. Firdovsi İbrahimov’un yaptığı son dakika açıklaması’nda Ekmeleddin İhsanoğlu’nun kalp krizi geçirdiğini söyledi. İbrahimov açıklaması’nda ”İhsanoğlu şeker hastası. Önce de kalbinde küçük problemleri olmuş, ancak ciddiye almamış. Bugün ise kalp krizi geçirdi. Anında müdahale ettik. Damar yüzde 100 tıkanmıştı. Damarı açtık, stent konuldu. Şimdi yoğun bakımda, durumu ise stabil. Tedavisi devam ediyor” şeklinde konuştu.

Ayrıca Ekmeleddin İhsanoğlu bugün ki panelde kendisini kötü hissettiğini söyleyip, yaptığı konuşmasını yarıda bıraktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beyazıt Öztürk, Zamanında Çiftlik Bank'ın Reklamını Yapmış!

Beyazıt Öztürk, Zamanında Çiftlik Bank’ın Reklamını Yapmış!

Erdoğan Arıkan, 'Küçük Takım' Benzetme Sözlerine Cevap Verdi! - Portal Genç

Erdoğan Arıkan, ‘Küçük Takım’ Benzetme Sözlerine Cevap Verdi!