Error 522 Ray ID: 4d9629c8ec419cfa • 2019-05-19 12:45:07 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Dunlop ATM Lastikten Alınır! - Portal Genç
Kapat


Dunlop ATM Lastikten Alınır!

Anasayfa Sponsor İçerikler Dunlop ATM Lastikten Alınır!

Atm lastik; araçlarınız için rot ve balans ayarı, garantili ön düzen tamiri yapmaktadır. Ayrıca otomobiller için fiyat performans açısından başarılı yazlık ve kışlık lastiklerin satışını gerçekleştirmektedir. Lastik ölçüsünü bildiğiniz aracınız için istediğiniz lastik modelini online olarak da sipariş edebilirsiniz. Aracınızın lastik ölçüsünü bilmiyorsanız mevcut lastiklerinizin yanak kısmına bakarak öğrenebilirsiniz.

Aracınıza lastik satın alırken lastiğin ömrünün uzun olmasına dikkat ediniz. Bu sayede lastiğinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca lastiği yaz aylarında mı yoksa kışın mı kullanacağınızı belirlemelisiniz. Piyasada dört mevsim kullanılabilen otomotiv lastikleri de mevcuttur. Lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken bir başka nokta da lastiklerin verimlilik derecesidir. Yüksek verimlilik derecesine sahip bir lastik aracınızdan beklediğiniz performansın artmasına yardım edebilir. Bunun için düşük yuvarlanma derecesine sahip lastikler seçebilirsiniz.

Dunlop fm 800 ıslak ve kuru zeminler için üretilmiş bir yüksek performans lastiğidir. Yüksek hızlara çıkıldığında bile güvenli sürüş sağlar. Ayrıca bu lastik sayesinde yakıttan tasarruf edebilirsiniz. Araçlara takılan lastikler ile yakıttan tasarruf edilmesi için aracın düşük yuvarlanma direncine sahip olması gerekmektedir. Yuvarlanma direnci düşük olan bir lastiğin yolda ilerlemesi kolay olacak bu sayede araç zorlanmayacaktır. Lastik verimliliği A harfinden başlayıp G harfine kadar devam eden bir aralık ile isimlendirilir. Yakıt verimliliği A olan bir araç en yüksek verimliliğe sahiptir. Dunlop fm 800 lastiği sedan,coupe tarzı spor arabalarda görmek mümkündür. Bu lastik yaz lastiği olarak üretilmiştir. Lastik üzerinde yer alan harf ve rakamlar lastikle ilgili önemli bilgileri içermektedir. Buradan lastik genişliği, en-boy oranı, lastik çapı, yüz endeksi, hız sınırı gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Aracınıza yeni bir lastik satın alırken de bu bilgileri bakarak alabilirsiniz. Lastik üzerinde bulunan V harfi hız sınırını belirtmektedir. Belirtilen sınıra göre bu lastik ile saatte maksimum 240 km hıza ulaşılabilir.

Siz de aracınız için dunlop fm 800 model lastik almak isterseniz www.atmlastik.com adresine göz atabilirsiniz. 200 lira ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğinden faydalanabilir, %100 iade garantisi ile güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir