Diriliş Ertuğrul Dizisinin Oyuncusu Game of Thrones’a Transfer Oldu!

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Oyuncusu Game of Thrones'a Transfer Oldu

Ülkemizin en çok reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin Antheus’u Alper Atak, Game of Thrones internet dizisinin son sezon bölümlerinde oynayabilir.

Biliyorsunuz Game of Thrones, sekizinci ve son sezonuyla seyircilere veda etmeye hazırlanıyor. 2019 senesinde sona erecek olan Game of Thrones dizisinde bir tanıdık yüz görebiliriz. Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı oyuncularından biri olan Alper Atak, Game of Thrones yapımcıları tarafından oyuncu seçmelerine davet edildi.

Game of Thrones’un yapım şirketi HBO’dan gelen davetiye hakkında konuşan Alper Atak, Heyecanlıyım. Ülkemi en iyi şekilde temsil edeceğim” şeklinde konuştu.

ALPER ATAK KİMDİR? KISACA TANIYALIM…

Diriliş Ertuğrul Dizisinin Oyuncusu Game of Thrones'a Transfer Oldu

1972 yılında Adana’da doğan Alper Atak, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Öncesinde Kurtlar Vadisi, Filinta Bir Osmanlı Polisiyesi, Kod Adı Koz, Sungurlar, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi yapımlarda rol alan Atak, Diriliş: Ertuğrul ile adeta patlama yaratmıştı.

Alper Atak, s Angeles’taki seçmelere gitti ama şu an için seçilip seçilmediği ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Tek dileğimiz kendisini Game of Thrones’ta görmek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Borussia Dortmund, PES 2019'da Olmayacak

Borussia Dortmund, PES 2019’da Olmayacak!

Apple'ın Merakla Beklenen İşletim Sistemi iOS 12 Duyuruldu

Apple’ın Merakla Beklenen İşletim Sistemi iOS 12 Duyuruldu!