Deadpool 2’nin İlk Fragmanı Geldi: Komediden Aksiyona!

Deadpool 2'nin İlk Fragmanı Geldi: Komediden Aksiyona!

David Leitch yönetmenliğinde gerçekleştirilen Deadpool, hikayenin 2. serisinin Deadpool 2’nin ilk fragmanı yayınlandı.

Serinin ikinci filminde Cable’a karşı mücadele edecek olan Deadpool, yeni mutant karakterlerinden oluşacak bir ekip kuracak.

Marvel’ın sevilen karakterlerinden Deadpool’un merakla beklenen devam filminden yeni fragman geldi. Serinin ikinci filmi, bol bol aksiyon ve komedi vaat ediyor.

Deadpool 2’nin ilk fragmanında hikayeye yeni katılan isimler ve X-Force ekibinin oluşumunu görüyoruz. Fragmandan esinlendiğimize göre Deadpool 2’de kötü karakter olarak Cable’ı göreceğiz. Fragmanda da Deadpool’un Cable’a karşı zorlandığını ve ardından X-Force’u toplayıp gücünü mutant karakterler ile birleştiğini görüyoruz.

Ryan Rynolds tarafından canlandırılan Deadpool, 2. filmiyle yeniden izleyicilerin karşısına çıkıyor. Filmde Rynolds’a Josh Brolin, Brinna Hildebrand, Morena Baccarin, Leslie Uggams, T.J. Miller, Karan Soni, Zazie Beetz gibi isimler eşlik ediyor. David Leitch tarafından yönetilen film için yeni içerikler çıktıkça sizleri haberdar etmeye çalışacağız.

Deadpool 2’nin vizyona çıkış tarihi 18 Mayıs’ta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram'dan Yeni Bir Özellik: Biyografi'ye Etiket Ekleme! - Portal Genç

Instagram’dan Yeni Bir Özellik: Biyografi’ye Etiket Ekleme!

Manchester United, Zlatan İbrahimovic'in Sözleşmesinin Feshedildiğini Açıkladı

Manchester United, Zlatan İbrahimovic’in Sözleşmesinin Feshedildiğini Açıkladı