Hahaha İnanılmaz

Danla Biliç’in Videosu Acun Medya Tarafından Kaldırıldı!

Danla Biliç'in Videosu Acun Medya Tarafından Kaldırıldı!

Yaptığı makyaj videoları ile YouTube‘da 1.7 milyon abone kitlesi olan Danla Biliç, yüklediği son video’da Şeyma Subaşı ve Zeynep Ilıcalı hakkında olduğu için Acun Medya tarafından telif atıldı.

Fenomen YouTuber Danla Biliç, yaptığı makyajlar ile video çekip YouTube’da paylaşıp milyonlarca takipçi kitlesine ulaştı. Danla Biliç, Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı ile eski eşi Zeynep Ilıcalı hakkında bir karşılaştırma videosu yükledi. Yüklenilen video sonrası Acun Medya tarafından telif atıldı. Danla’nın yüklediği video’nun kaldırılma sebebi ise çok fazla ağır dedikodu içerdiği için 2 saat içerisinde Acun Medya tarafından YouTube’dan kaldırıldı.

Danla Biliç'in Videosu Acun Medya Tarafından Kaldırıldı!

Danla Biliç, daha sonra resmi Twitter hesabından takipçilerine “Noldu ya fotom gitti” notu ile attığı tweet ve sonrasında attığı diğer tüm tweetleri sildi. Ayrıca Danla Biliç’in sildiği tweetler arasında Şeyma Subaşı’nın kendisi ile video çekilmesine izin alabilir ve çekerse, kendisinden özür dileyeceğini de açıkladı.

Danla Biliç’in telif hakkı ile kaldırılan Şeyma Subaşı ve Zeynep Ilıcalı videosu diğer tüm YouTube kanallarında yayınlandı. Acun Medya tarafından videolar telif olarak kaldırılmaktadır.

Ayrıca Danla Biliç’in yüklediği videolardan bir tanesi daha da telif hakkı düşüncesi ile kaldırıldığı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iOS 11.3 Güncellemesi Desteklediği Tüm Apple Cihazlara Geldi!

iOS 11.3 Güncellemesi Desteklediği Tüm Apple Cihazlara Geldi!

GTA 5'in Davasında Lindsay Lohan Yine Kaybetti!

GTA 5’in Davasında Lindsay Lohan Yine Kaybetti!