Danla Bilic, Beyaz Show’a Katıldı: İlk İnternet Fenomeni!

Danla Bilic, Beyaz Show'a Katıldı: İlk İnternet Fenomeni!

Başta YouTube olmak üzere tüm Sosyal medya hesaplarında fenomeni olmayı başaran Danla Bilic, Beyaz Show’a katıldı. Ve Beyaz Show’a katılan ilk sosyal medya fenomeni oldu.

Beyazıt Öztürk’ün sunmuş olduğu Beyaz Show, Cuma günleri 23:30’da Kanal D’de yayınlanıyor. Programa her hafta farklı ünlü isimler katılıyor.

Program geçen hafta yayınlanmamıştı. Bir önceki sezonda canlı olarak yayınlanmayan program, bu sezonda tekrar canlı yayına başladı. Bu haftanın konukları ise Serdar Ortaç, Binnur Kaya, Uraz Kaygılaroğlu, Demet Özdemir ve Danla Bilic oldu.

1994 yılında Kütahya’da dünyaya gelen Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Twitter’da futbolcuları trolleyerek adını duyuran Bilic, makyaj kanalı açarak makyaj konularını ele almış, daha çok eleştirileri ön plana çıkmıştır. Makyaj Avcıları isminde olan yarışma programında toplumsal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapma hazırlıklarında olan Bilic, Beyaz Show’a ilk katılan sosyal medya fenomeni olma özelliğini taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İngiltere'de Uçak ile Helikopter Çarpıştı! - Portal Genç

İngiltere’de Uçak ile Helikopter Çarpıştı!

WhatsApp'a Yeni Güncelleme İle Lokasyon Özelliği Gelecek!

WhatsApp’a Yeni Güncelleme İle Lokasyon Özelliği Gelecek!