Error 522 Ray ID: 4d9670fdcc149d3c • 2019-05-19 13:33:44 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Cyberpunk 2077'nin 48 Dakikalık Oynanış Videosu! - Portal Genç
Kapat


Cyberpunk 2077’nin 48 Dakikalık Oynanış Videosu!

Anasayfa Oyun Cyberpunk 2077’nin 48 Dakikalık Oynanış Videosu!
Cyberpunk 2077'nin 48 Dakikalık Oynanış Videosu!

Tam 6 yıllık bekleyişin sonucunda CD Project RED, Cyberpunk 2077’nin 48 dakikalık oynanış videosunu oyuncularla paylaştı.

Bazı oyunlar bulunmaktadır ki beklemek amacıyla ile ilgili hiçbir şey bilmenize lüzum yoktur. Video, resim, senaryoya dair rastgele bir bilgi dahi olmadan hevesle beklersiniz. Anlayacağınız Cyberpunk 2077, işte öyle bir üreticiye ya da geçmişe sahiptir.

Yaklaşık 6 yıl içersinde bir ufak teaser dışında ile ilgili hiçbir şey bilmediğimiz oyun, E3 2018 ardından resmen şaha kalktı. Önce uzun bir videosu yayınlanan oyunun, dün açılan Twitch canlı yayınında bir de 48 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Ve İşte Karşınızda Cyberpunk 2077!

Oynanışta ve siper sisteminde ciddi bir Deus EX etkilenmesi gördüğümüz kesin. Witcher’ın gedikli fanları olarak halen FPS oluşuna alışamasak da karşımızda her şeyiyle kusursuz görünen bir oyun var. Bir grup buglar videodan dahi göze çarpsa da oyun pazara çıkmadan problemlerin giderileceğine eminiz.

7 2 2 2 4 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir