Çukur’un Son Bölümünde Neler Yaşandı? Çukur 8 Bölüm Izle!

Çukur'un Son Bölümünde Neler Yaşandı? Çukur 8 Bölüm Izle! - Portal Genç

Show TV ekranlarının sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Çukur, yayınlanan 7.bölümüyle izleyici kitlesini ekrana kilitledi.

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı Çukur dizisinin yayınlanan 7.bölümün ardından 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Yamaç’ın kurduğu planın ardından Vartolu pes etmeyecek ve Yamaç’la mücadeleye tüm hızıyla devam edecektir. İşte, Çukur dizisine ilişkin dizi tutkunlarını yakından ilgilendirecek en son gelişmeler…

Show TV ekranlarının geniş bir izleyici kitlesine sahip dizisi Çukur’un 7.bölümü dün akşam ekranlara taşındı. Çukur dizisinin dün itibariyle yayınlanan nefes kesen bir bölümün sonrasında izleyiciler heyecanla 8.bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyor.

Çukur dizisinin yayınlanan 7.bölüm sonrasında 8.bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur dizisinin 8.bölüm fragmanı, Vartolu’nun Koçovalı’ya daha yakın olmasıyla, yani Vartolu, Koçavalıların evine en yakın yere taşınmasıyla ekranlara geliyor. Yayınlanan 8.bölüm fragmanında İdris ve Yamaç, Vartoluyla komşu olacaklarını öğrenmesi sonucunda büyük bir şok içerisine girdi. Bununla birlikte, yayınlanan 8.bölüm fragmanında Vartolu vurucu sözleriyle Yamaç’ı sinirlendiriyor.

Yamaç’ın, Vartolu’nun taşınacağı haberine inanmakta güçlük çektiği anlarda Vartolu’nun “Aldığın, verdiğin her nefesten, attığın her adımdan haberim olacak bundan sonra Yamaç Bey!” şeklinde sözleri gerilim seviyesini zirveye çıkarıyor. İşte, Çukur dizisine dair en yeni gelişmelere portalgenc.com sitesinden erişebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Botan Aslan

Yazar Hakkında: Botan Aslan

Portal Genç'in Genel Yayın Yönetmeni görevini üstlenmektedir. portalgenc.com'da genellikle sosyal medya, magazin, spor haberlerini yazmaktadır.

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diyanet'in Milli Piyango Son Dakika Fetvası Açıklandı!

Diyanet’in Milli Piyango Son Dakika Fetvası Açıklandı!

Rus Savaş Jeti Neredeyse Kargo Uçağına Girecekti! - Portal Genç

Rus Savaş Jeti Neredeyse Kargo Uçağına Girecekti!