Hahaha Kızgın

“Çin Seddi Nerededir?” Sorusunda İki Joker Kullanan Yarışmacıdan Cevap!

"Çin Seddi Nerededir?" Sorusunda İki Joker Kullanan Yarışmacıdan Cevap!

Geçtiğimiz hafta ATV ekranlarında yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasına katılan Su Ayhan isimli bir kadın, “Çin Seddi Nerededir?” sorusuna iki joker kullanan yarışmacı sosyal medya’da gündem oldu. Yarışmacıdan eleştirilere cevap geldi.

Su Ayhan adındaki yarışmacı, 2 gündür resmen bir sosyal medya linçine uğruyor. Çin Seddi’nin Çin’de olduğunu 2 joker sonucunda fakat bilebilen yarışmacı, sesli soruda elenerek 1.000 TL’lik ödülün sahibi olmayı başarmıştı.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan ve 2 senede 6 iş değiştirdiğini bildiren Su Ayhan, bugün itibarı ile sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt verdi:

“Benim güzel ülkemin Einstein kılıklı güzel insanları. Hepiniz varya zeka küpüsünüz, maşallahınız var gerçekten. Gurur duyuyorum hepinizle bilhassa o kötü yorumu yapanlarla. Oturup ağlamıyorum çocuklar zAhmet etmeyin. Bu arada derhal merak edilen bir şeye açıklık getireyim. Kurgu muydu, gerçek miydi, bilerek mi yapıldı… Şimdi bana yarışmada üç adet joker hakkı tanınıyor. Ve ben bunu babamın jokeriymiş gibi istediğim gibi kullanırım. Bu sizi ilgilendirmez. Haberiniz olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın
  1. genel kültürün ve zekan bok oldugundan çin seddinin nerde oldunu bilmediginden jokerlerimi kullandım demiyoda babamın jokeri istedigim gibi kullanırım diyo afferim sana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram, Takipten Çıkar Bildirimini Kaldırdı

Instagram, Takipten Çıkar Bildirimini Kaldırdı!

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?

Sıfır Bir 4. Sezon 10. Bölüm Ücretsiz İzle! Özgür Öldü Mü?