Error 522 Ray ID: 4d964e1ebd45c77d • 2019-05-19 13:09:55 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Cihangir Ceyhan Çukur'da Mı? Cio Sıfır Bir'den Ayrıldı! - Portal Genç
Kapat


Cihangir Ceyhan Çukur’da Mı? Cio Sıfır Bir’den Ayrıldı!

Anasayfa Sinema Cihangir Ceyhan Çukur’da Mı? Cio Sıfır Bir’den Ayrıldı!
Cihangir Ceyhan Çukur'da Mı? Cio Sıfır Bir'den Ayrıldı!

Adana’nın Hürriyet mahallesinin sokak hikayesini anlatan Sıfır Bir isimli internet dizisinin 4. sezon 11. bölümünden sonra gözler başrol oyuncusu olarak görülen cio’ya (Cihangir Ceyhan) çevrildi. Peki Cihangir Ceyhan Sıfır Bir’den ayrılıp Çukur’a mı gelecek? İşte Detayları Haberimizde…

YouTube üzerinden çektikleri internet dizisi Sıfır Bir, YouTube üzerinde fenomen hale geldi ancak 3. sezondan itibaren Doğan Medya Grubuna ait olan BluTv’ye taşındı. BluTv üzerinden yayınlanan internet dizisi Sıfır Bir’in 4.sezon 11.bölüm sezon finali izleyicilerle buluştu. Ancak sezon finalinde izleyicisini şok edecek bir sahne geldi. Sezon finalinin son sahnesinde Cio karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan hasımları tarafından vuruldu. Ve izleyici kitlesi ise Cio’nun diziden ayrılıp ayrılmayacağı ve en çokta Cihangir Ceyhan’ın Çukur isimli Tv dizisinde yer alması beklenildiği araştırılıyor.

CİO ÇUKUR’DA MI OYNAYACAK?
Cihangir Ceyhan Çukur'da Mı? Cio Sıfır Bir'den Ayrıldı!

Çukur dizisini yeni sezona haftalar kala iddialarla gündemde yer almaya devam ediyor. Cumali karakterine yaşam verecek olan isim ile alakalı öne sürülen iddiaların sonrasında yeni sezonun başka sürprizi ise Cihangir Ceyhan oldu. Sıfır Bir dizisinin başrollerinde yer alan ve sevilen ismi Cihangir Ceyhan’ın yeni sezonda Akın Koçovalı rolüyle Çukur dizisine katılacağı iddialar arasında yer aldı.

Dizinin yapımcısından konuyla alakalı rastgele bir açıklama gelmemişti fakat sezon finalinda sevilen karakter vurularak izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Bu sahne den sonra Cio’nun Çukur dizisine gideceği iddiaları güçlendi.

Çukur’un büyük bir merak ve heyecanla beklenilen yeni sezonu Eylül’de Show TV’de olacak.

SIFIR BİR SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI
Cihangir Ceyhan Çukur'da Mı? Cio Sıfır Bir'den Ayrıldı!

Hem içerde hem de dışarda uyuşturucu çete lideri Sami’ye karşı büyük bir mücadele veren Hürriyet Mahallesi gençleri, bu kez gerçek bir savaşın içerisine girmeye hazırlanmaktadır. Karşılarında duran ve kardeşlerini öldüren adamlara karşı mücadele edecek olan Savaş ve adamları, sezon finalinde Özgür’ün intikamını almak amacıyla Sami’ye karşı harekete geçecektir.

SIFIR BİR RESMİ HESABINDAN DUYURULDU

3 2 6 7 5 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir