Çiftlik Bank’ın Makine Parasını İade Etti, Haciz Geldi!

Çiftlik Bank'ın Makine Parasını İade Etti, Haciz Geldi! - Portal Genç

Türkiye’de Çiftlik Bank olayları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bunlardan yeni birisi ise Çiftlik Bank’ta iş yapan bir makine imalatçısı oldu.

Çiftlik Bank’ın yeni bir olayında ise Konya’lı bir makina imalatçısı olan Fatih Yalçınkaya, olaylardan önce Çiftlik Bank ile bir ambalaj makinası yapımı için anlaşmış. Bu emeğinin karşılığından Çiftlik Bank’tan 200 bin TL tutarında peşin ödeme almış. Ve bu durumda da makina imalatçısı Fatih Yalçınkaya, Mehmet Aydın’ın Uruguay’a kaçması ile beraber hem para, hemde makine kendisine kalmış.

Fatih Yalçınkaya, bu durumu İcra Müdürlüğü’nde başvurup; Çiftlik Bank’tan aldığı 200 bin TL’yi devlete iade etmek istediğini belirtmiş’ ve parayı devlete iade etmiş. Bu olay üzerinden öncesi ise bir Çiftlik Bank mağdurunun olayı İcra’ya vermesi üzerinde Çiftlik Bank’ın yani Fatih Yalçınkaya’nın elindeki makineye de haciz koyulmuş.

Fatih Yalçınkaya, söz konusu haciz’in kaldırılması ile yaptığı makineyi Mehmetçik Vakfı‘na bağışlayacağını belirtmiş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Derya Aslan

Yazar Hakkında: Derya Aslan

Portal Genç sitesininde yayın işleri görevlerinde üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde sosyal medya, uzay, bilim, eğlence, gıybet, liste vb. gibi haberler yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Dolandırıcı Anadolu Farm'a Soruşturma Açıldı!

Yeni Dolandırıcı Anadolu Farm’a Soruşturma Açıldı!

Yanlış Anladık: Çiftlik Bank Tam 1 Milyar Vurgun Yapmış!

Yanlış Anladık: Çiftlik Bank Tam 1 Milyar Vurgun Yapmış!