Error 522 Ray ID: 4d9612799bde9d1e • 2019-05-19 12:29:12 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri! - Portal Genç
Kapat


Çiftlik Bank’ın Kurucusu Mehmet Aydın’ın Yeni Görüntüleri!

Anasayfa Yaşam Çiftlik Bank’ın Kurucusu Mehmet Aydın’ın Yeni Görüntüleri!
Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri!

Kurduğu ponzi site ile binlerce insanı mağdur bırakarak yurt dışına kaçan sözde Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın’a ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

‘Çiftlikbank ‘ ile 80 bin şahıstan dolandırdığı 500 milyon TL’nin üstünde parayla yurtdışına kaçan, ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın lüks yaşamına dair yeni görüntüler meydana çıktı. Dubai’de bir kadınla lüks bir mekanda görüntülenen Aydın’ın 90 bin lira hesap ödediği öğrenildi.

Mobil oyun oynayarak para kazanma vaadiyle yola çıkan ve kısa sürede çok sayıda üye toplayan ‘Çiftlik Bank’ adlı sanal saadet zinciri, Türkiye’nin en büyük çiftliklerini kurma iddiasıyla gösterişli etkinlikler düzenlemişti. Kötü geri bildirimler üzerine, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı doğrulusunda başlatılan araştırmalar esnasında şirketin 25 yaşındaki CEO’su, ‘Tosuncuk’ lakabıyla da tanınan Mehmet Aydın, aşağı yukarı 80 bin şahıstan topladığı 500 milyon TL’nin üstünde parayla yurtdışına kaçmıştı. Uruguay’a kaçtığı öne sürülen firari CEO Mehmet Aydın ile ilgili kırmızı bülten çıkarıldı.

DUBAİ’DE 30 BİN DİRHEM HESAP, 20 BİN DİRHEM BAHŞİŞ

Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri!

CEO Mehmet Aydın’ın dolandırdığı paraları nasıl harcadığını gösteren yeni görüntüler meydana çıktı. Görüntülerde, Dubai’nin en lüks mekanlarından birisinde görülen Aydın’ın yanısıra bir kadın bulunduğu ve garsonların kendileriyle özel olarak ilgilendiği görülüyor. Garsonların sunmuş bulunduğu içkiyi içen Aydın ve beraberindeki kadının, gerektiğince eğlenceli oldukları görüntülere yansıyor. Aydın’ın masada toplam 90 bin TL’ye tekabül eden, 30 bin dirhem hesap, 20 bin dirhem bahşiş ödemesi yaptığı öğrenildi.

MEHMET AYDIN KIBRIS’A GELİP KUMAR OYNAMIŞ

Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri!

Ortaya çıkan bir başka görüntü ise, şirketin paraları kaçırdığı ilk yer olarak fikir edinilen Kıbrıs’tan. Firari CEO’nun kaçtığı ilk günlere ait bulunduğu ait bulunduğu öğrenilen görüntülerde Mehmet Aydın, Kıbrıs’ın en büyük kumarhanelerinden birisinde poker oynuyor.

MEHMET AYDIN’IN ÇALDIĞI PARALAR İLE LÜKS ARABA KOLEKSİYONU

Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri! Çiftlik Bank'ın Kurucusu Mehmet Aydın'ın Yeni Görüntüleri!

Firari CEO Aydın’ın, Uruguay’da çekildiği öne sürülen, Ferrari ile kırmızı ışıkta beklediği ve daha sonra otomobiliyle resmen şov yaparak uzaklaştığı anlara ait görüntüler konuşulmuştu. Lüks otomobil merakı olan Aydın, Ferrari’nin yanı sıra çok sayıda lüks vasıta almış.

3 0 1 3 4 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir