Hahaha Kızgın

Çiftlik Bank’ın Çiftlikleri İhale ile Satışa Çıkarıldı!

Çiftlik Bank'ın Çiftlikleri İhale ile Satışa Çıkarıldı!

Çiftlik Bank’ın Sakarya’nın Taraklı ilçesinde bulunan ‘Mavi Yumurta Üretim Tesisi’ savcılık tarafından önceden el konulmuştu. İçerisinde 21 bin tavuk ve 100 bin yumurta ihale ile satılacak.

Sakarya’nın Taraklı-Göynük Yolu’nun Yeniköy’de bulunan Çiftlik Bank’ın Mavi Yumurta Üretim Tesisi’nde üretim çalışmaları hala devam etmektedir. Geyve Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturmadan bu yana sözde ‘Mavi Yumurta Üretim Tesisi’nde şuanda 6 kişi çalışıyor. Çiftlik Bank ile herkesi dolandıran tosun CEO Mehmet Aydın’ın 5 ay önce açılışında kurdele kestiği, 37 dönüm üzerindeki 6 bin metrekarelik tesiste 21 bin tavukla üretim yapılıyor.

MAVİ YUMURTA ÜRETİM TESİSİ İHALE İLE SATILIYOR

Çiftlik Bank'ın Çiftlikleri İhale ile Satışa Çıkarıldı!

Savcılığın verdiği karar ile Taraklı Kaymakamlığı Mal Müdürlüğü tarafından tesis içinde bulunan canlı hayvan ve ürünler ihale ile satılacak. Taraklı Mal Müdürlüğü’nde 29 Mart tarihinde 21 bin tavuk ve satışa hazır olan 100 bin yumurta için en fazla teklif verecek kişiye ihale ile satılması bekleniyor.

Geyve Adliyesi Adli Emanet Hesabı’na aktarılacak gelirin Çiftlik Bank’ın mağdurlarına dağıtılacağı belirtildi. Tesise şuan için herhangi bir kayyum atanması, şirket’in merkezi olan İstanbul’da görülecek mahkeme sonrasında belli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Berke Yılmaz

Yazar Hakkında: Berke Yılmaz

Portal Genç sitesinde yazar ve tema kodlama görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com sitesinde genellikle sosyal medya, türkiye gündemi, kültür sanat, uzay, bilim vb. gibi konularda haber yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Skandal Sonrası Facebook, 70 Milyar Dolar Kaybetti!

Skandal Sonrası Facebook, 70 Milyar Dolar Değer Kaybetti!

GetContact ve Benzeri Mobil Uygulamalara İnceleme Başlatıldı!

GetContact ve Benzeri Mobil Uygulamalara İnceleme Başlatıldı!