Hahaha Kızgın

Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın, Uruguay’a Kaçmış!

Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın, Uruguay'a Kaçmış! - Portal Genç

Son günlerde artan tepkilerin odağı olan Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın, Urguay’ın en lüks mahallesinde ev aldığı belge ortaya çıkıt.

Sözcü gazetesinin sitesinde yazılan bir habere göre; Çiftlik Bank CEO’su Mehmet Aydın, kaçtığı Uruguay ülkesinin en zengin, en lüks semtinde ev aldığına dair belge ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Ümraniye ilçesindeki merkez ofisini kimselere çaktırmadan boşaltan Çiftlik Bank hakkında mağdurların tepkileri çığ gibi büyümeye devam ederken Sözcü gazetesinin ulaştığı yeni bir belge hem mağdurları daha da çok kızdıracak, hem de Çiftlik Bank tartışmalarını daha da alevlendirecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çiftlik Bank, Üyelerine Ödeme Yapmadan Merkezi Boşalttılar! 


Çiftlik Bank Kurucusu Mehmet Aydın, Uruguay'a Kaçmış! - Portal Genç

Belgeye göre Çiftlik Bank’ın kurucusu olan Mehmet Aydın, 8 Haziran 2017 tarihinde Buenos Aires’teki Türkiye’nin Arjantin Büyükelçiliği’ne gitti ve Avukat Mehmet Tuna adına vekaletname çıkardı. Aydın, ev adresi olarak ise Barrio Carrasco Av. Rivera 72 / 32 Montevideo’yu gösterirdi. Carrasco yalnızca başkent Montevideo’nun değil, Uruguay’ın en lüks semtlerinden biri olarak biliniyor.

Sözcü gazetesinde açıklamalarda bulunan Av. Mehmet Tuna, milyonlarca TL’lik dolandırıcılıkla suçlanan Mehmet Aydın ile geçtiğimiz yıl çalışmayı bıraktığını belirtti. Gelen iddialara bakıldığında çiftlik bank’ın CEO’su Mehmet Aydın, yatırımcı mağdurlardan elde ettiği milyonlarca TL ile birlikte yurt dışına kaçmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

E-Devlet'ten Yepyeni Bir Hizmet Daha: Vasiyetname!

E-Devlet’ten Yepyeni Bir Hizmet Daha: Vasiyetname!

İran'da Düşen, Özel Türk Jeti Pilotunun Ses Kayıtları Çıktı!

İran’da Düşen, Özel Türk Jeti Pilotunun Ses Kayıtları Çıktı!