Cem Yılmaz’ın Filmi “Arif V 216″dan Uzun Fragman Geldi!

Cem Yılmaz‘ın en nadide eserlerinden G.O.R.A ve A.R.O.G’un devam filmi olan Arif V 216’dan ilk uzun fragman geldi.

Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü‘nün oturduğu senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı Arif V 2016’dan yeni fragman birkaç saat önce YouTube semalarına düştü. İlk olarak görsel efektlerin daha fazla kullanılmasının göze çarptığı fragmanda, güzel bir bilim-kurgu-güldürü üçlüsünü izleyeceğimizin sinyalleri bulunuyor.

5 Ocak 2018’de vizyona girecek film öncesi birkaç fragmanın daha yayınlanması beklenirken bu ilk fragmanda göze çarpanları ve filmin konusunu kısaca belirtelim. İlk olarak G.O.R.A’yı izlediysenin 216 adlı robot arkadaşı biliyorsunuzdur. İşte o robot arkadaş bu filmimizde gezegenimize geliyor ve Arif’e insan olmak istediğini söylüyor.

Daha sonra gördüğümüz kadarıyla Garavel abimizin de dahil olduğu hikayede eski İstanbul, fenaler, zeki Müren, Tarkan’ın “Kuzu Kuzu” şarkısı ve Erşan Kuneri’yi bol bolca izleyeceğiz. Hafiften bir Wolverine göndermesi de gaslımüzden kaçmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

PORTALGENÇ TAKİPÇİLERİ NE DİYOR?

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manuş Baba’nın Eteği Belinde Şarkısı Çalıntı Mı?

Fenomen Olan Pazarcı Veysel, Beyaz Show'a Konuk Oldu! - Portal Genç

Fenomen Olan Veysel Mutlu, Beyaz Show’a Konuk Oldu!