Error 522 Ray ID: 4d9636140d92c769 • 2019-05-19 12:53:30 UTC

Connection timed out

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
www.kafascript.com

Host

Error

What happened?

The initial connection between Cloudflare's network and the origin web server timed out. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not completing requests. An Error 522 means that the request was able to connect to your web server, but that the request didn't finish. The most likely cause is that something on your server is hogging resources. Additional troubleshooting information here.

1 Cahsixir Kart Neye Yarar? - Portal Genç
Kapat


Cahsixir Kart Neye Yarar?

Anasayfa Sponsor İçerikler Cahsixir Kart Neye Yarar?

Çevrimiçi çevrimiçi ödemelerde kullanılan Cashixir kartını kullanabilirsiniz ve İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan Cashixir kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Cashixir kartı ile müşteri temsilcilerimize başvurarak gerçek paranızı alabilir ve cashixir kodunu banka hesap numaralarımızdan birine gönderirseniz cashixir kartınız olabilir.

Cashixir para yatırma
Firmamıza ödeme yaptıkdan sonra size teslim edilen 16 haneli Cashixir kodu geçen sitelerde Güvenli şekilde ”Cashixir Kartı” kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cahsixir Kart Neye Yarar?
Kartın en önemli özelliği büyük bir güvenlik sistemi ile donatılmış olmasıdır. Bu sayede internet kullanıcıları alışverişlerini rahat bir şekilde yapabilirler. Tehlikelerle dolu İnternet ortamı, hesaplar için koruyucu melek görevi gören sanal bir kartla daha fazla korunuyor. Kullanıcılar ön ödemeli bir kart alırken dijital kart kodu alırlar. Bu kod ile en güvenli şekilde işlem yapılabilir. Ödeme yapmadan önce, web sitesinin güvenilir olup olmadığını belirlemek çok zordur.

Güvenlikle uğraşmak yerine donanıma sahip bir sanal kart kullanıyorsanız, zamandan da tasarruf edersiniz. Ödeme sürecinde kullanacağınız kart hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Böylece, kullanıcılar banka ve kredi kartı bilgilerini riske atmadan alışverişin tadını çıkarabilirler. Hesabınız korunuyor. Bütçeniz dahilinde ödeme yaparak sanal bir karttan satın alabilirsiniz. Tüm internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran kart tüm dünyada kullanılabilir. Alışverişinizde sanal kartınızla güvenli bir ödeme yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz kartı, istediğiniz tutarı ödeyerek kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına yatırım yapıldığında kart sahiplerinden sadece belirli bir ücret talep edilebilir. Normalde, bu kart tek kullanımlık bir karttır. İstediğiniz süre için kartınızdan ne kadar ücret alacağınızı öğrenebilirsiniz. Kartın diğer tüm kartlardan en önemli farkı, fiziksel olarak insanların eline geçmemesidir. Kart sahibi olmak için, başvurunuzdaki birimleri bildirmeniz yeterlidir. Tüm sanal alışveriş sitelerine uygulanan indirimlerden yararlanmanızı sağlayan bir kart. Kart sahibi olmak için bayilere başvurmalısınız. Bu güvenli kartla asla mağdur edilemezsiniz. Satış temsilcilerinden daha detaylı bilgi edinebilir, komisyon ödemeden kart sahibi olabilirsiniz.

Site adresi: http://www.sanalkart.gen.tr

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir