Çağatay Ulusoy, Netflix’in İlk Türk Filmi The Protector Tanıttı!

Çağatay Ulusoy, Netflix'in İlk Türk Filmi The Protector Tanıttı

Ülkemizin en yakışıklı oyuncularından birisi olan Çağatay Ulusoy’un başrol oynayacağı Netflix dizisi The Protector, Roma’da düzenlenen bir etkinlikte tanıtımı yapıldı.

Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector, Roma’da düzenlenen “See What’s Next” etkinliğinde dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy tarafından tanıtıldı. Netflix’in üst düzey yöneticisi olan Eric Barmack’ın moderatörlüğünü yaptığı panelde konuşma gerçekleştiren Çağatay Ulusoy, Türk dizilerini tüm dünya çapında gösterdikleri başarılardan ve The Protector hakkındaki genel beklentilerinden bahsetti.

Çağatay Ulusoy, Netflix'in İlk Türk Filmi The Protector Tanıttı

Netflix’in La Casa de Papel, Suburra, Dogs of Berlin gibi dev projelerin oyuncuları ile birlikte aynı panelde konuşan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, bu konuşmasını yaklaşık 300 kişilik yerel ve uluslararası basın mensubunun karşısında yaptı.

Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı dizi, İpek Gökdel’in kitabı “Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi”ndan esinleniyor. Tarih içerisinde kendisine verilmiş gizli bir görevle kendini ve tüm İstanbul’u korumak zorunda kalan Hakan’ın maceralarını anlatan dizi, yabancı basına The Protector olarak tanıtıldı. Dizinin 2018’in ikinci yarısında izleyici karşısına çıkacağını bilsek de, tam tarih açıklanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zilan KAYA

Yazar Hakkında: Zilan KAYA

Portal Genç sitesinde reklam ve sosyal medya görevlerini üstlenmektedir. portalgenc.com'da sosyal medya, magazin, sağlık ve sektörel vb. gibi haberleri yazmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Erken Seçim" Açıklaması

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, “Erken Seçim” Açıklaması!

Metin Hara, Beyaz Show'a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!

Metin Hara, Beyaz Show’a Çıktı! Şok Açıklama Yaptı!